Як Сумська обіймалась з Антіном Мухарським

Відомий актор Володимир Горянський відсвяткував ювілей. Йому виповнилось 50 років. Святкував іменини голосно та масштабно.

Актор Володимир Горянський відзнячий свій 50-й День народження. і хоча актор й зізнався, що хотів кудись поїхати та не святкувати ювілей, але мабуть передумав. Адже, у клубі "Фаберже", де проходило святкування, аж в очах рябіло від вітчизняних селебретіз. Гості із подарунками в чергу ставали, аби привітати іменинника.

Так "король костюмів" Михайло Воронін подарував ювіляру швейцарський годинник. Акторка Ірма Вітовська одяг від Вікторії Гресь. Валерій Чигляєв - французький коньяк. Також серед подарунків були картини, декоративні статуетки та навіть справжня рушниця.

Комік з "Маскі-шоу" Борис Барський на святі з'явився із величезним яскравим пакунком, у який заховав білого та пухнастого ведмедика.
"Мій подарунок- це Володя в мініатюрі, - зізнався Борис. - Я побачив його і зрозумів, що шукати далі немає сенсу.

А от Ігор Ліхута на свято прийшов без дружини Таїсії Повалій.
"Ми тільки-но повернулись із Мальдівських островів, - розповів Ігор. - Тая відпочиває, все таки не так легко із +30 у -4 повертатись, тому у неї період адаптації. Що подарували? Так як Володя людина відома, ми подарували йому гарну ручку, щоб роздавав автографи".

день народження Горянського
Горянському - 50!
Як виявилось, не один Горянський того вечора відзначав День народження, Григорій Чапкіс також народився 24 лютого. Володимир навіть в честь друга вирішив влаштувати аукціон на предмет "Скільки ж років Чапкісу?" В результаті перемогла Світлана Лобода, яка відповіла "16 років". Чапкіс був дуже задоволений такою відповіддю, тому подякував їй словами "Свєточка, дякую, ти справжній друг!", ну і звісно ж розцілував Лободі руки. Григорій імениннику подарував два квитки на бал, який відбудеться 14 березня.

Феєрично на свято з'явилась Ольга Сумьска із чоловіком Віталієм Борисюком. І поки Борисюк стояв із подарунком, Ольга надибала Антіма Мухарського, та під запальне привітання дружини Антіма Сніжани Єгорової обіймалась з Мухарським. Борисюк не реагував на це, і спокійно спостерігав за ведучою вечора Сніжаною Єгоровою.

Ольга Сумська з чоловіком, яких охрестили українськими Барбі та Кеном подарували імениннику золоту прикрасу, піджак та шалик, а також влаштували міні-концерт.

А от актор Олексій Вертинський з Ірмою Вітовською також презентували Горянському одяг. До речі, як зізнався Олексій його на такі свята запрошувати вигідно, адже він не вживає алкоголь.
"Я знаю, що останнім часом Володя хотів би мати щось від українських дизайнерів, тому ми з Ірмою подарували йому одяг від Вікторії Гресь", - зізнався актор.

день народження Горянського
Валерій Чигляєв подарував коньяк
Режисер Макс Паперник подарував Горянському подарунок власного виробництва.
"Я звісно міг би сказати. що тиждень гнав горілку, але - ні, - каже Максим. - Я лише змоделював її оформлення. Коли думав, що подарувати, вирішив зробити іменну етикетку. На ній зобразив Володю з логотипом "Старий друже" та написав коротку біографію. Горілка називається "Горянський Vovka".

Дизайнер Діана Дорожкіна подарувала подушку у вигляді сонця зі шкіряними променями, а замість квітів декоративний ананас. А Валерій Чигляєв презентував те, чого не вистачає акторам.
"Я подарував метелик до костюму, DVD з кращими світовими виставами та гарний французький коньяк", - розповів актор.

Вечірку також відвідали Віктор Павлік, Наталя Валевська, Маша Єфросініна з чоловіком, Юрій Горбунов з дружиною, Андрій Кравчук, Руслана Писанка, Сергій Притула та Катя Осадча.
Як пожартував Горянський, він не очікував побачити на своєму святі стільки преси. Особисто він запросив лише Осадчу, а вона й інших колег.

Читайте також:

Екс "ВІА Гра" стала "Міс Україна-Всесвіт"-2009

Аліна Гросу шокувала стилем "садо-мазо"

Як Мочанов над жіночими зачісками "стібався"

ВідеоГорянський відзначив ювілей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: