"Бумбокс" у Києві презентував альбом "Все включено"

Український гурт "Бумбокс" у Києві презентував новий альбом під назвою "Все включено", до якого увійшло 11 треків.

Гурт "Бумбокс", який дещо розширив свій склад, 24 червня презентував платівку "Все включено" у київському клубі "Crystal Hall". До нового альбому увійшло 11 треків. Серед них кавер-версії композицій "Летний дождь" Ігоря Талькова та "Звезды не ездят в метро" гурту "Машина времени".

"Звезды не ездят в метро" ми записали на прохання гурту "Машина времени" в їхньому альбомі-трібюті, присвяченому 40-річчю гурту, - розповів Андрій Хливнюк, вокаліст "Бумбоксу". - А щодо пісні Ігоря Талькова, то її ми записали на проханням одного з телеканалів для проекту, присвяченого Талькову. І це певна данина Талькову, непопсовому виконавцю, який збагатив музичний простір такими хорошими піснями".

До Андрія Хливнюка, Андрія "Мухи" Самойлова, DJ групи – Валентина Матіюка приєднались барабанщик Олександр Люлякін та басист Денис Левченко.

"Новий склад, новий звук кардинально вплинув на платівку "Все включено", - продовжує Хливнюк. – Ця платівка не номерна, вона скоріше є презентацією нашого нового складу".

Бумбокс у Києві_9
ТСН.ua
"Бумбокс" у Києві презентував альбом "Все включено"
Щодо особливих пісень, то такою хлопці вважають композицію "Тримай".

"Це особлива пісня, вона є нашим секретом. У кожного гурту є секрет. Наш секрет – саме ця композиція. Вона варта того, щоб на неї звернути увагу більше, ніж на інші композиції. І якщо вона не стане хітом, то ми будемо видавати її в кожній платівці, поки ви не будете її знати на пам'ять", - сміється Андрій.

Наразі "Бумбокси" дають концерти у клубах, концертних майданчиках, а от у київському Палаці спорту виступати не збираються.

"Ми не плануємо зібрати Палац спорту. Хоча, можливо, ми зіграємо там в рамках туру, але ми ніколи не хочемо збирати майданчики, на яких нас не влаштовує акустика".

А от європейські майданчики гурт поки що не планує підкорювати.

Бумбокс у Києві_6
ТСН.ua
"Бумбокс" у Києві презентував альбом "Все включено"
"Про це класно думати, сидячи на канапі з кавою. Але європейський тур, чи просто концерт у Європі - це велетенська робота, яка має бути пророблена в країні. Дуже класно, заквасивши на європейському пляжі, повернувшись додому, сказати, що проїхав "бєшене турне". Але ж це неправильно".

Не обійшлось у "Бумбоксів" і без курйозів.

"Останнім часом у барабанщика випала палка, гітарист порвав струну, вокаліст зірвав голос, - жартує Хливнюк. – Але якщо серйозно, то Валік загубив один семпл, який для нас дуже важливий. Семпл - це короткий звуковий сигнал, який максимально підходить гурту "Бумбокс". Хто бачив – поверніть!"

А от щодо кумирів, чи людей на яких рівняються хлопці, то таких в Україні немає.

"Раніше в Україні ми рівнялись на класні українські банди, але тепер ми №1. Доводиться рівнятись на тих, хто в інших країнах кращий".

Фото Дмитра Боярського

Читайте також:

"Бумбокс" відзняв новий кліп на пісню "Холода.нет"

Хливнюк із Бумбоксу: "Якби не співав, то відкрив би стрип-бар"

"Бумбокс" дав "сольник" у столичному клубі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: