"Трансформери" б'ють рекорди

За останній уїкенд фантастична стрічка режисера Майкла Бея зібрала 67,6 мільйона доларів та випередила мультфільм "Рататуй".

Трансформери
Lenta.ru

Фантастичний пригодницький фільм режисера Майкла Бея "Трансформери" ("Transformers") зібрав за уїкенд з 6 по 8 липня 67,6 мільйона доларів, а його загальні збори за сім днів показу склали 152,6 мільйона. 

Лідер попереднього тижня - мультфільм студії Pixar "Рататуй" про щуреня-кухаря Ремі - опинився на другому місці з 29 мільйонами за уїкенд.
 
Представник компанії Paramount, дистриб'ютора стрічки, відзначив, що 152,6 мільйони у "Трансформерів" - це найбільша сума, зібрана за перший тиждень прокату в історії для оригінальних фільмів (не сіквелів). Попередній рекордсмен - перша частина "Людини-павука" - зібрала у 2002 році приблизно 151 мільйон за стартовий тиждень.
 
"Трансформери", фільм про раси роботів, що воюють між собою, створений за популярними в США в середині 1980-х років іграшками фірми Hasbro, і творці картини розраховували, що основною аудиторією фільму будуть хлопчики та молоді чоловіки. Проте виявилося, що "Трансформерів" з великим задоволенням дивляться й жінки, які охоче рекомендують стрічку дітям.

Залиште свій коментар