У Світлани Лободи роман із Максом Барських

Світлана Лобода та Макс Барських під час спільної фотосесії розповіли про свій творчий роман.

Співаки Світлана Лобода і Макс Барських в інтерв'ю журналу "Viva!" Розповіли про те, яким міг бути їхній роман, якби не тонка грань, яку артисти не дозволяють собі переступати. Саме про цю межу Світлана і Макс повідали.

"У нас - справжній роман, - каже Світлана Лобода. - Але роман цей - творчий. Для нас обох дуже важливо реалізуватися, і ця спільна мета об'єднує нас".

"Завдяки композиції "Серце б'ється" ми зі Свєтою створили творчий союз. Хоча, хтось може припустити, що у нас бурхливий роман", - розповідає Макс Барських.

Як виявилося, Макс Барських в школі зустрічався з однією дівчиною, але вона переїхала жити до Лондона.

"Я важко переживав розлуку і намалював 44 її портрета. А потім сфотографував і відправив їй ... Вона не оцінила мого жесту, але я це зумів пережити... А тепер я знаю, що до зустрічі зі Свєтою не розумів, що значить любити... І не знав, як завойовувати жінок. Тепер я точно знаю: жінок треба завойовувати благородними, творчими справами. Тому я з головою поринув у творчість".

"Моя мама дуже чекає онуків. І мій коханий її підтримує. І знаєте, в свої 27 років я вперше замислилася про дітей, - розповідає про особисте життя Світлана Лобода. - Думаю, що до 30-ти років стану матір'ю. І не одну дитину - я народжу декількох".

Читайте також:

Лобода на червоній доріжці у Венеції познайомилась із Клуні

Лобода у Будапешті відривалась під Prodigy

Світлана Лобода не гастролює через серйозну травму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: