Через зраду чоловіка Фергі пішла від нього

Після зради чоловіка співачка Фергі зібрала речі і переїхала до подруги. Чи повернеться вона до нього - поки не вирішила.

Абсолютною несподіванкою для співачки Фергі стала новина про те, що її коханий чоловік Джош Духмель зрадив їй зі стриптизеркою. 

"Я абсолютно розчавлена зрадою Джоша, - зізналася зірка "Black Eyed Peas" Фергі. - Мені треба добре обдумати, яким буде мій наступний крок".

Після цих гірких слів бідна жінка зібрала речі і переїхала до подруги.

Про незабутній секс з 37-річним актором Джошем Духмелем розповіла стриптизерка з Атланти Ніколь Форрестер. Справа відбувалася на початку жовтня минулого року, а зараз блондинка чекає від нього дитину. Як вона каже, "малюка на мільйон доларів". Духмель зв'язок не заперечує, але батьківство не визнає. При цьому спокусниця пройшла перевірку на детекторі брехні, який підтвердив її слова.

Кажуть, Фергі просто убита зрадою коханого чоловіка. Однак жінка хоче зберегти шлюб. Перший час після сварки вона продовжувала жити разом з Джошем, мабуть сподіваючись, що час все виправить. Але Форрестер продовжила давати відверті інтерв'ю у пресі та на телебаченні. Фергі не витримала. Днями вона з'їхала з сімейного гніздечка і тепер серйозно розмірковує, а чи зможе взагалі залишитися з невірним чоловіком. Остаточно визначитися Фергі має намір до свого 35-річчя, 27 березня.

Читайте також:

У чоловіка Фергі народиться позашлюбна дитина

Фергі хоче народити дитину після концертного туру

Фергі вийшла заміж

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: