Чоловік Сумської помацав Писанку за дупу

У спекотне літо, тільки те й залишається робити, що відпочивати. Цим і займаються українські та російські актори у Криму.

Весела акторська компанія поєднала приємне з корисним. Ольга Сумська, її чоловік Віталій Борисюк, Руслана Писанка, Остап Ступка влаштували у Криму дорослі забавки.

"Люблю працювати і відпочивати одночасно! Вдень в роботі, а ввечері взяти і відірватися з друзями", - одразу сказала Сумська.
Власне, десь так і було. В "Артеку" компанія бавилася, наче маленькі діти.

Більше за всіх відзначився Борисюк. Він активно притискався до Руслани Писанки. Коло Русі постійно крутився не лише чоловік Сумської, а й Остап Ступка.

Ця трійця, пише газета, видавала чудеса артистизму. Мимовільні свідки влаштованої сцени від сміху хапалися за животи.

Головним номером програми стало зіштовхування Писанки у басейн. Щоправда, навіть двом чоловікам - Ступці і Борисюку - результативно штурхонути Русю в воду з першого разу так і не вдалося.

"А поки Борисюк шукав контакту з тілом Писанки, його дружину не менш активно обходжав московський гість Ігор Вєрнік. Причому Сумська відповідала йому взаємністю", - кажуть очевидці.

А що, Вєрнік - розлучений, йому можна. Та й чоловік Сумської був поруч і не заперечував.

Поруч із українськими знаменитостями відпочивали у Криму й російські зірки: легендарний Лев Дуров, лисий Гоша Куценко, Катерина Стриженова з дочкою та чоловіком і той самий Вєрнік з 10-річним сином Григорієм.

Читайте також:

Як Сумська обіймалась з Антіном Мухарським

Могилевська отримала нагороду за материнство, а Лобода стала фотографом

Борчиня Ірина Мерлені заспівала

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: