Гурченко перебуває в реанімації після операції на стегні

75-річна співачка Людмила Гурченко після складної операції на стегні знаходиться у реанімації під цілодобовим наглядом лікарів.

Відома російська актриса і співачка Людмила Гурченко, котра днями потрапила до лікарні з травмою ноги, яку вона отримала в результаті падіння, перенесла важку операцію і поки знаходиться в реанімації.

Медики, які обстежили 75-річну артистку, діагностували закритий перелом правого стегна і постановили, що їй екстрено потрібне хірургічне втручання.

У вівторок, 15 лютого, Гурченко було проведено остеосинтез - хірургічна репозиція уламків за допомогою фіксуючих конструкцій (штифтів). За словами лікарів, операція, що тривала близько двох годин, пройшла благополучно.

Після операції актрису помістили в реанімацію, де вона знаходиться під цілодобовим наглядом, щоб уникнути ускладнень. Коли медики переконаються, що з їхньою іменитою пацієнткою все гаразд, вона буде переведена в звичайну палату.

Варто зазначити, що перелом шийки стегна - одна з найнебезпечніших травм для людей похилого віку. Кістки у віці старше 70 років зростаються дуже погано. Якщо немає можливості зробити операцію, пацієнт, як правило, залишається прикутим до ліжка.

Деякий час тому Гурченко була госпіталізована з ішемічною хворобою серця і стенокардією. Через тиждень вона відчула себе настільки добре, що попросила лікарів відпустити її додому на вихідні.

Читайте також:

Гурченко перенесла важку операцію

Агузарова та Гурченко заспівають у метро

Гурченко із чоловіком розлучили ЗМІ. Він з дому не йшов

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: