Мішель Обама знялась у ювілейній дитячій програмі "Вулиця Сезам"

Мішель Обама навчала юних телеглядачів шоу "Вулиця Сезам" вирощувати овочі. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Перша леді США Мішель Обама взяла участь в ювілейному випуску знаменитої дитячої передачі "Вулиця Сезам", яка цього місяця святкує 40-річчя.

Як відомо "Вулиця Сезам" – одна з найпопулярніших в світі дитячих передач. Її транслюють в 120 країнах світу. Діти в ігровій формі дізнаються про основні норми і цінності сучасного суспільства, про позитивні і негативні риси вдачі, вчаться вирішувати конфлікти мирним шляхом. Передача заснована на унікальній інноваційній програмі розробленою багаточисельними педагогами і фахівцями з дитячого розвитку. В даний час основними темами передачі є правильне харчування, здоровий спосіб життя.

Випуск, в якому взяла участь дружина американського президента, також буде присвячений здоровій їжі. Перша леді навчала дітей вирощувати овочі.

Нагадаємо, що про вирощування овочів дружина президента США знає з власного досвіду. На галявині перед Білим домом в березні 2009 року вона власноруч розбила невеличкий город. Продукти з нього і пасіки використовуються для приготування їжі сім'ї президента, а також при підготовці до офіційних прийомів. На грядках городу зростають шпинат, брокколі, декілька сортів салату і капусти, а також зелень. В кінці жовтня Мішель разом з школярами зібрала на своєму городі урожай. За весну, літо і початок осені кухарі Білого дому зібрали на городі майже 350 кілограмів овочів.

Читайте також:

Мішель Обама нагодувала підлеглих і дітей овочами з власного городу

Мішель Обама засіяла город біля Білого дому

Дружина Обами вирощуватиме в Білому домі капусту

ВідеоМішель Обама на "Вулиці Сезам"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: