У Вікторії Бекхем є "стілець покарання" для дітей

У співачки та дизайнерки Вікторії Бекхем є спеціальним метод виховання дітей. Коли вони щось накоять вона садить їх на "стілець для покарань".

Якщо деякі батьки ставлять неслухняних дітей в куток, або вигадують їм інше покарання, то в будинку у Вікторії Бекхем на цей випадок приготований спеціальний "стілець для покарання".

36-річна Вікторія, у якої троє дітей, дуже строга до своїх дітей, але ніколи за погану поведінку не карає їх фізично.

"У нас є стілець покарання, коли ти щось накоїв, ти сідаєш на цей стілець і думаєш про свою поведінку. Але я ніколи не караю своїх дітей фізично. Мені здається, вони дуже розумні хлопчики з гарними манерами", - сказала Вікторія.

Нагадаємо, весною Вікторія Бекхем та її чоловік Девід розповіли про те, що мріють, аби у їхніх трьох синів була сестричка. "Пунктик" щодо народження дочки з'явився у Вікторії після того, як її сестра Луїза завагітніла, і стало відомо, що вона чекає на дівчинку. Щоправда, лікарі сказали, що, якщо Вікторія буде залишатися в колишній худій формі, про дитину можна забути. Звичайно, дієта з риби на пару і овочів, на якій сидить співачк, - це чудово для фігури, але через її худорлявість овуляція і зачаття просто неможливі.

Читайте також:

Вікторія Бекхем - найгламурніша зірка планети

Заради народження доньки Вікторія Бекхем сяде на картоплю та хліб

Вікторія Бекхем стане суддею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: