Епатажна Вольнова розказала про своїх чоловіків і про секс

Цього тижня у фокусі ТСН запеклі холостячки. Відверто про особисте життя розповіла журналістам Світлана Вольнова.

Світська діва Світлана Вольнова відверто говорить про свій вік - у грудні їй буде 42. Вона любить себе, дорослу доньку і... чоловіків. Проте жити б воліла сама.

«Чоловік - він тебе обмежує. Мені хочеться мати свій особистий простір для якихось своїх жіночих секретів, для своїх жіночих медитацій, для своїх жіночих примх, так?», - говорить жінка.

 Вольнова була двічі одружена, вірить у справжнє кохання, має постійного бой-френда та заміж не поспішає.

«Я до всього цього ставлюся так, коли заміж потрібно виходити в тому випадку, коли ти хочеш народити дитину. Поки я не бачу тієї людини, якій я можу народити дитину і прожити все життя» - розповідає Світлана.

Вона любить шокувати. Без неї не обходиться жодна світська тусовка. Для багатьох вона незалежна та самостійна. Хоча сама ніколи не приховувала - від допомоги чоловіків ніколи не відмовляється. Та кохання для неї - це турбота, самопожертва і обов'язково гарний секс.

«А в мене не було чоловіків з поганим сексом. У мене було не так багато чоловіків», - каже Вольнова.

Епатажна Вольнова колись була домашньою дружиною. Свого першого чоловіка називає єдиним своїм справжнім коханням і головним уроком для себе.

«Я ніяк не могла від нього піти. Все думала: як бідний Андрюлік буде без мене жити, що він буде їсти, де він буде працювати, хто за ним буде доглядати. Нічого, все прекрасно, через тиждень він уже жив з іншою жінкою», - розповідає жінка.

Сьогодні Вольнова радить жінкам брати з себе приклад і перестати опікувати своїх чоловіків. Її рецепт - незалежна жінка, якою опікується чоловік.

Такого чоловіка Вольнова і знайшла. Їхнім стосункам 5 років. Для неї Максим – бой-френд, водій, адміністратор та продюсер в одній особі. Під час інтерв'ю він був у сусідній кімнаті. Роздуми Вольнової про місце чоловіків у її житті йому не сподобалися.

Читайте також:

На балу Вольнова "тіскала" Коляденка, а Лістерман шукав дівчат

Світлана Вольнова потрапила за грати

Андре Тан та Світлана Вольнова розкажуть, як стати успішними

Пентхауз Світлани Вольнової пограбували

ВідеоВід не самотньої до холостячки один крок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: