Зета-Джонс розриває контракти заради Майкла Дугласа

Голлівудська актриса Кетрін Зета-Джонс намагається постійно бути поруч із чоловіком. Вона розриває усі контракти, аби бути поруч із ним.

З тих пір, як лікарі поставили страшний діагноз відомому голлівудському акторові Майклу Дугласу (у нього виявили рак горла), його сімейне життя здорово змінилася. Горе, що спіткало Кетрін і Майкла, дуже сильно згуртувало і без того міцну пару.

Зараз подружжя разом бореться зі смертельною недугою. Актрисі довелося внести істотні зміни в свій робочий графік. Зета-Джонс рішуче і без будь-яких коливань скасовує заплановані раніше гастролі і розриває контракти з відомими компаніями задля того, щоб бути з чоловіком у нелегкий для неї період.

"Минулого тижня Кетрін довелося залишити Майкла, щоб приїхати до рідного Вельса на відкриття турніру з гольфу, - розповіли журналістам друзі пари. - Там же вона дізналася, що Дугласу різко стало гірше після сеансу хіміотерапії. Бачили б ви Кетрін. Вона відразу ж все кинула і полетіла до чоловіка в Нью-Йорк. З тих пір вона вирішила, що скасує всі заходи, які потребують від'їзду з дому".

Зараз актриса ні на крок не відходить від чоловіка і намагається владнати питання з майбутньою поїздкою до Китаю.

Читайте також:

Син Майкла Дугласа зізнався в торгівлі наркотиками

Кетрін Зету-Джонс та Майкла Дугласа оштрафували прикордонники

Віагра рятує сім'ю Майкла Дугласа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: