Аеропорт "Київ" опинився на межі банкрутства

Столичний комунальний аеропорт "Жуляни" близький до банкрутства. Підприємство заробило за перший квартал 2011 року лише 5 млн гривень.

Комунальне підприємство аеропорт "Жуляни" знаходиться в плачевному фінансовому стані. За I квартал цього року аеропорт заробив лише 5 млн 600 тис. гривень і має заборгованості абсолютно по усіх платежах.

Про це повідомив генеральний директор аеропорту, депутат Київради Денис Костаржевский додавши, що на ситуацію також вплинули фінансові витрати підприємства, які збільшилися у зв'язку з реконструкцією терміналу у рамках підготовки до Євро-2012.

У зв'язку з цим, столичним депутатам запропонували дозволити залишати у розпорядженні аеропорту 50% зароблених ним коштів.

"Якщо найближчим часом аеропорт не отримає 50% пільгу, то це може привести до банкрутства підприємства", - відмітив гендиректор "Жулян".

За словами лідера фракції ГАК в Київраді Олександра Пабата, якщо підприємство не отримає цю пільгу, місто може його просто втратити.

"Воно просто збанкрутує і потім перейде в приватну власність. Нам відомі такі випадки, серед них і банк "Хрещатик", - заявив депутат.

У свою чергу мерія підтриує такий варіант порятунку підприємства.

"У міста стратегічне завдання - дати друге дихання аеропорту. На сьогодні там не кращі часи, але є ще час підприємство врятувати. І я б радив підтримати це питання", - заявив голова КМДА Олександр Попов.

Втім, остаточного рішення депутати так і не прийняли. На думку частини народних обранців, залишається не ясною ситуація з орендою майна аеропорту, яке передали ТОВ "Мастер-АвІа" на 49 років.

Нагадаємо, що на сесії Київради 17 лютого цього року Олесь Довгий, тоді ще секретар Київради, з голосу вніс питання про оренду до порядку денного засідання. "За" проголосувало 76 депутатів. Тоді генеральний директор "Жулян" Денис Костржевский заяввляв, що в аеропорту немає терміналу, і побудувати його можна тільки за кошти інвестора.

Читайте також:

Суд легалізував сумнівну угоду щодо оренди аеропорту в Жулянах

Аеропорт в Жулянах віддали приватній фірмі на 49 років

Проти чиновників Черновецького порушено ще одну справу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: