Агентство Fitch підвищило прогноз рейтингу України

Fitch Ratings підвищило прогноз суверенного рейтингу України до "позитивного" і підтвердило рейтинг на рівні В.

Рейтингове агентство Fitch Ratings змінило прогноз довгострокових рейтингів дефолту емітента України в іноземній і національній валюті на "позитивний" зі "стабільного".

Таким чином агентство підтвердило довгострокові і короткострокові РДЕ на рівні В / В, повідомляється в прес-релізі Fitch.

"Перегляд прогнозу на "позитивний" відображає значне зменшення дефіциту бюджету Україні в 2011 р завдяки відновленню економіки та стримування витрат", - зазначається в релізі. - "Більше того, український уряд забезпечив прийняття парламентом непопулярної пенсійної реформи, демонструючи готовність до вирішення середньострокових бюджетних проблем і проведення хоча б частини реформ, узгоджених з МВФ".

"Тим не менше, економіка відкрита і підпадає під вплив висоої циклічності металургії і дорогого імпорт газу, що залишає її вразливою до глобальних економічних потрясінь. Слабкий діловий клімат стримує досягнення України очевидного потенціалу зростання", - відзначають аналітики.

Нагадаємо, що у лютому поточного року Fitch присвоїло 10-річним єврооблігаціям України на 1,5 млрд доларів рейтинг на рівні "В".

Єврооблігації були випущені за ціною 100% номіналу. Попит перевищив пропозицію більш ніж у 2,5 разу і склав близько 4 млрд. доларів.

Читайте також:

У рейтингових агентств США з'явиться європейський конкурент

Єврооблігації України отримали рейтинг Fitch

МВФ заявив, що дефолт Україні не загрожує

ЄБРР покращив прогнози росту української економіки

Moody's погіршило прогнози України по ВВП

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: