Азаров не вірить, що українські продукти дорожчі за європейські

"Навіщо брехати людям, що в Україні продукти дорожчі, ніж в Європі?... Кого вони дурять"?

Прем'єр-міністр України Микола Азаров переконує, що населенню не варто вірити заявам опозиції про те, що, нібито, в країні ціни і тарифи за час правління Віктора Януковича виросли більше, ніж в сусідніх державах.

Глава уряду запевнив, що у низці європейських країн ціни на найпопулярніші продукти також виросли і перевищують нині українські.

"Що відбувалося минулого року в Єврозоні? У Східній Європі на молоко і хліб ціни виросли на 20%. Навіть у стабільній Німеччині ціна хліба збільшилася на 10% ", - запевнив чиновник.

Азаров не відкидає того, що, безумовно, в ЄС доходи людей незрівнянно вищі. "Але навіщо брехати людям, що в Україні дорожче, ніж в Європі?... Кого вони дурять? Мільйони наших громадян бувають за кордоном і знають, що продукти харчування, як правило дорожчі", - обурився прем'єр у відповідь на звинувачення з боку опозиції.

Також Азаров додав, що в ЄС дорожчий бензин, послуги ЖКГ, проїзд в громадському транспорті і тому подібне. За його словами, навіть у сусідній Москві, наприклад, хліб коштує більше, ніж у Києві

На думку урядовця, корінь проблеми ціноутворення полягає в тому, що ефективність праці у нас в 3-4 рази менше ніж в розвинених країнах і низька енергоефективність підприємств.

Читайте також:

Здорожчання овочів та фруктів набирає обертів

В Україні овочі ставлять нові цінові рекорди

У березні інфляція буде більшою за 10%

ВідеоАзаров не вірить, що українські продукти дорожчі за європейські

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: