Уоррен Баффет: Катастрофа у Японії не зруйнує її економіку

Мільярдер Уоррен Баффет запевняє, що катастрофа у Японії не завдасть шкоди економіці країни.

Катастрофа у Японії не завдасть значної шкоди перспективності економіки країни, заявив один з найуспішніших у світі інвесторів мільярдер Уоррен Баффет. Як вважає бізнесмен, руйнівний землетрус - ця виняткова подія, яка підвищить купівельну спроможність акцій японських компаній.

Згідно з оцінкою Всесвітнього банку, збиток, нанесений Японії в результаті землетрусу і цунамі, склав 235 млрд доларів. Ця сума складає, приблизно, 4% ВВП країни.

Баффет прогнозує, що на відновлення піде трохи часу, але катастрофа не змінить майбутнього економіки Японії. Бізнесмен також запевнив, що якби він мав акції японських компаній, то точно не продавав би їх.

Бувають ситуації, коли подібні надзвичайні події створюють можливість для купівлі акцій. Так відбувається в США і у всьому світі. Я не думаю, що Японія стане вийнятком, заявив 80-річний мільярдер.

У свою чергу, японські економісти вважають, що землетрус негативно вплине на економіку лише в короткостроковій перспективі, в довгостроковій - позитивно. Експерти знизили прогноз росту економіки в 2011 на 0,4%, до 1,1%, і підвищили прогноз на 2012-ій на 0,3%, до 2,6%.

Експерти ж Всесвітнього банку відмічають, що на відновлення зруйнованої інфраструктури Японії піде близько п'яти років.

Читайте також:

Апокаліпсис в Японії: країна бореться за виживання

Білл Гейтс і Уоррен Баффет віддадуть половину статків на добродійність

Землетрус в Японії оцінили в 235 млрд доларів

ВідеоЯпонія почала відбудовуватись після землетрусу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: