Луганський губернатор заявив, що з хлібом в області все гаразд

Губернатор Луганщини Володимир Пристюк заявив, що у регіоні немає проблем ні з борошном, ні з випічкою хліба.

 Голова Луганської обласної державної адміністрації Володимир Пристюк спростовує заяву Луганської облорганізації партії "ВО "Батьківщина" про перебої із хлібом у Ровеньках і Свердловську.

Раніше "Батьківщини" заявляла про те, що в громадські приймальні партії в Ровеньках і Свердловську надходять численні скарги на відсутність у містах хліба.

У заяві губернатора зокрема зазначається, що компанія "Коровай", яка є основним постачальником хлібобулочних виробів в області, 6 березня у зв'язку з тимчасовими фінансовими труднощами скоротила наполовину виробництво хліба соціальної категорії споживання.

"Найбільше відчули це жителі міст Свердловськ і Ровеньки. 6-7 березня потреби в хлібі в цих містах перекривалася за рахунок ресурсів міні-пекарень і поставок з інших територій", - заявив Пристюк.

Він повідомив, що станом на 13:00 7 березня було розпочато відвантаження борошна на хлібозаводи, завдяки чому вже вранці 8 березня магазини Свердловська й Ровеньків мали повністю забезпечувати потреби населення в хлібі соціальних категорій.

"У регіоні немає проблем ні з борошном, ні з випічкою хліба. Тимчасові труднощі на деяких хлібозаводах уже ліквідовані. Резонанс, який одержала ситуація із забезпеченням хлібом у містах Ровеньки й Свердловськ, носить штучний характер", - наголосив Пристюк.

Він також доручив Державній інспекції з контролю за цінами в Луганській області перевірити заяви про можливі спекуляції із цінами на хліб.

Нагадаємо, у понеділок, 7 березня, у міськвиконкомі Свердловська Луганської області спростували інформацію ЗМІ про те, що місто залишилося без хліба.

Читайте також:

На сході України стотисячні міста залишились без хліба

Слідом за гречкою з полиць може зникнути хліб та інші продукти

Азаров: скрізь є дешеве борошно, населення ментально відстало

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: