Новий власник "Укртелекому" почав масові скорочення

"Працівникам пропонують звільнитися за згодою сторін або написати заяву про переведення на 8-годинний робочий тиждень зі скороченням окладу з 1 червня".

Майбутній власник "Укртелекому" австрійська компанія EPIC почала масові скорочення співробітників в найбільшій телекомунікаційній компанії країни. Співробітникам пропонують звільнятися "за згодою сторін", що передбачає значні компенсації. Зробити це компанія прагне до оформлення своїх прав на "Укртелеком", оскільки після цього їй буде необхідно виплачувати більші компенсації.

Зокрема, з 7 відділів Центру управління телекомунікаційними мережами оператора (77 співробітників) скорочують чотири (32 співробітники). Про це повідомляють співробітники центру в листі, який вони направили главам Фонду державного майна Олександру Рябченко і Федерації профспілок України (ФПУ) Василю Харі, омбудсменові Ніні Карпачевой і главі "Укртелекому" Георгію Дзекону, пише Комерсант-Україна.

"Працівникам пропонують звільнитися за згодою сторін або написати заяву про переведення на 8-годинний робочий тиждень зі скороченням окладу з 1 червня", - пишуть співробітники "Укртелекому".

Подібна реорганізація проводиться і в регіонах. Так, в понеділок депутат Дніпропетровської обласної ради Катерина Видякіна заявила, що за останні декілька місяців чисельність місцевої філії оператора скоротилася майже в 2 рази.

У прес-службі оператора, а також глава правління компанії Георгій Дзекон на запит видання не відповіли. Не стала коментувати цю тему і директор департаменту маркетингу "Укртелекому" Світлана Каткова. Голова ж об'єднаного профкому підприємства Людмила Топихіна заявила, що скорочень в компанії взагалі немає. "Є реорганізація, люди йдуть за згодою сторін,- заявила вона.- Їм усім виплачується компенсація".

Нагадаємо, 11 березня концерн підписав договір про купівлю компанії з Фондом держмайна, але права на акції компанія отримає тільки в травні після перерахування усієї суми купівлі. Як мовиться в умовах приватизації, з моменту підписання договору розміри компенсації за скорочення значно вищі.

Читайте також:

Україна отримала половину грошей за "Укртелеком"

"Укртелеком" перейшов у власність невідомої кіпрської компанії

"Укртелеком" продали австрійцям за 10,5 мільярдів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: