Податкова оштрафувала пенсіонерку на 2 млн за "неправильну" торгівлю презервативами

Податкова оштрафувала сімейну пару і 70-річну пенсіонерку на 7,2 млн гривень за порушення під час торгівлі презервативами у Києві.

Державна податкова адміністрація в Києві оштрафувала сімейну пару і 70-річну пенсіонерку на 7,2 млн гривень за порушення під час торгівлі презервативами, повідомили у прес-службі ДПА.

Штрафи на таку загальну суму було накладено за результатами проведеної в липні перевірки, що розпочалася після того, як зазначені люди подали заяву на припинення своєї приватної підприємницької діяльності.

Податкова встановила, що протягом 3 років підприємці вели свій бізнес за такою схемою: вони купували за готівку в одній із київських фармацевтичних компаній презервативи марок Durex, Contex і Silk, а далі ці вироби без обліку продавали іншим підприємствам, які переводили кошти на їхні рахунки, відкриті в одній із банківських установ Києва.

Зокрема, подружню пару підприємців із Троєщини, які перебували на спрощеній системі оподаткування, за відсутність книги обліку доходів і видатків під час продажу презервативів, оштрафовано на 5 млн гривень.

А 70-річну жінку-пенсіонерку, яка 2008 року зареєструвалася приватним підприємцем, за відсутність обліку зазначеного товару оштрафовано на 2,2 млн гривень.

Читайте також:

Податковий кодекс за 3 місяці знищив 10 тисяч підприємців

Податкова різко підвищила штрафи для підприємців

Податкова визнала, що наповнює бюджет за рахунок простих громадян

Податківці хочуть зібрати з бізнесменів ще сім мільярдів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: