Секретаріат Ющенка назвав виплату "юліних тисяч" фарсом

За інформацією Секретаріату президента, лише кожен 70-й із вкладників, чиї гроші зникли з розпадом СРСР, отримає свою компенсацію від держави.

Постанова Кабінету міністрів про виплату компенсацій втрачених коштів вкладникам колишнього Ощадбанку СРСР є "фарсом".

З такою заявою виступила Головна служба соціально-економічного розвитку Секретаріату президента.

"Ця постанова передбачає здійснити у 2009 році виплату за цими напрямами на загальну суму 250 мільйонів гривень. Водночас на виплату компенсацій у розмірі 1 тисячі гривень саме по знецінених заощадженнях, вкладених в Ощадний банк СРСР, буде спрямовано з цієї суми лише 87 мільйонів гривень", - відзначили в СП.

За інформацією Секретаріату, минулого року на отримання компенсацій зареєструвалися 12,8 мільйона людей, а гроші отримала лише половина з них - 6,4 мільйона.

"Виходячи з цього, в 2009 році компенсацію отримає приблизно кожна сімдесята людина з тих, хто включений до реєстру вкладників", - обурилися в команді Віктора Ющенка.

Нагадаємо, згідно урядовій постанові, виплати компенсацій знецінених радянських вкладів поновляться у червні.

Для цього в держбюджеті передбачено 250 мільйонів гривень. Причому 87 мільйонів підуть на виплати вкладникам, які не отримали своїх грошей минулого року, а 157 мільйонів - на виплати компенсацій спадкоємцям померлих вкладників.

У 2008 році Ощадбанк виплатив компенсацій на суму близько 6 мільярдів гривень. Гроші отримали більше 6 мільйонів людей, тоді як до реєстру вкладників, чиї кошти знецінилися після розвалу СРСР, входять 12 мільйонів осіб.

Читайте також:

"Юліну тисячу" знову почнуть виплачувати у червні

Тимошенко обіцяє знову видавати "юліну тисячу" після виборів

На виплатах радянських вкладів Україна втратила 5 млрд.

Уряд забрав гроші в радянських вкладників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: