Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сорос за рік вклав в українські проекти 10 млн доларів

Фонд Джорджа Сороса витратив на різні проекти в Україні понад 10 мільйонів гривень.

Міжнародний фонд "Відродження" мільярдера Джорджа Сороса за 2010 рік профінансував 868 проектів загальною вартістю близько 10 мільйонів доларів.

Найбільше коштів було виділено на реалізацію антикризових програм і заходи, пов'язані з формуванням громадського суспільства в Україні. На думку представників Партії регіонів, фонд фінансує громадські організації, що займаються "політичною роботою", пише Комерсант-Україна.

Як повідомив директор стратегічних комунікацій фонду Станіслав Лячинський, загальні напрями фінансування в різних країнах визначає правління МФВ і відомий американський фінансист Джордж Сорос, а конкретні проекти відбираються на місцях.

"На думку керівництва фонду, Україна входить до числа країн, які найбільше постраждали від економічної кризи. В зв'язку з цим було прийнято рішення в 2010 році більше фінансувати антикризову гуманітарну програму і надавати допомогу соціально незахищеним верствам населення. Тому торік було додано гуманітарний напрям діяльності фонду", - відзначив Лячинський.

Згідно зі звітом МФВ, найбільші гранти минулого року отримали "Фонд розвитку Карпатського єврорегіону" (2,4 млн грн), громадські організації "Лабораторія законодавчих ініціатив" (1,14 млн грн), "Фонд медичного права і біоетики України" (991 тис. грн), "Інтерньюс-Україна" (929 тис. грн), Центр економічних і політичних досліджень ім. Олександра Разумкова (563 тис. грн), фонд "Демократичні ініціативи" (770 тис. грн) і громадська мережа "Опора" (293 тис. грн).

Вчора регіонал Олександр Єфремов повідомив, що, на його думку, громадські організації, які отримують іноземні гранти, зобов'язані вести сувору фінансову звітність. "Згідно із законом про політичні партії, їх діяльність не може безпосередньо фінансуватися іноземними структурами. Але у нас є громадські організації, які займаються політичною роботою, а гроші отримують від іноземних фондів", - заявив Єфремов, додавши, що держава повинна знати, хто фінансує громадські організації і яку точку зору вони відстоюють.

Нагадаємо, що лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов нещодавно заявив, що Сорос фінансує "північноафриканський сценарій в Україні". Того ж дня виконавчий директор Міжнародного фонду "Відродження", заснованого в Україні Соросом, Євген Бистрицький цю інформацію спростував і заявив про те, що Єфремов відволікає увагу від реальних проблем України.

Читайте також:

ПР: Україну чекає доля Лівії і Тунісу, кошти на революцію вже виділено

У Сороса заявили, що в Партії регіонів психічно хворі люди

У ПР вважають, що стабільна Україна не потрібна нікому у світі

Залиште свій коментар

Вибір редакції