Україна витратить 9 мільйонів гривень для самореклами за кордоном

На створення позитивного іміджу України за кордоном виділено 9,2 мільйона гривень. На ці кошти видадуть два подарункових фотоальбоми та знімуть два коротенькі ролики. Для кращої реклами МЗС шукає спонсорів.

У 2010 рік Міністерству закордонних справ виділено 9,2 мільйона гривень на створення позитивного іміджу України за кордоном. Про це сказав прес-секретар прем'єра Віталій Лук'яненко.

"Ідея показати світу нашу країну з кращого боку, щоб залучити інвесторів і туристів з-за кордону, виникла ще в 2004 році, коли президентом був Леонід Кучма, а країна була на підйомі. Але тоді втілити в життя її не встигли", - заявив він.

"Фактично ця програма поновилася з 2007 року, але вона хронічно не виконувалася. Були постійні скандали, гроші, виділені на рекламу країни, зникали ... Звичайно, зараз грошей виділено трохи, але це реальні гроші. Їх витрачання проконтролює КРУ та Рахункова палата" , - додав Лук'яненко.

Заступник директора департаменту інформаційної політики МЗС Сергій Саєнко розповів, що пропонується видати два подарункових фотоальбоми тиражем до 1000 екземплярів, один з яких розповість про Україну загалом, а інший буде рекламувати туристичні визначні пам'ятки країни, її привабливість для бізнесу.

Їх роздаватимуть послам, міністрам та іншим високопоставленим гостям країни.
Також протягом 2-3-х найближчих місяців знімуть і пустять в ефір 3-хвилинний ролик під умовною назвою "Пізнай Україну". Його планують показувати на Euronews, CNN та інших каналах.

Крім того, буде знятий 15-хвилинний відеофільм про Україну для презентації на виставках, конференціях, ярмарках.

Частина коштів піде на підтримку веб-сайтів МЗС і дипустанов за кордоном - на них розмістять інформацію про Україну іноземними мовами.

Враховуючи, що грошей виділено трохи, в МЗС сподіваються і на допомогу спонсорів.

Відзначимо, у закордонних путівниках Україну описують так: українці п'ють жахливу воду - з-під крану, замість кави - розчинну гидоту, обожнюють їсти величезними шматками чистий жир - тобто сало. В Україні смачна горілка, вбиті дороги й рвані рушники у готелях.Озброївшись цією інформацією, до України приїжджають закордонні туристи - звісно лише ті, що не з лякливих.

Читайте також:

Іноземні путівники застерігають туристів від подорожей Україною

Кримські пляжі зробили безкоштовними

Росія розробить стратегію розвитку Криму

 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: