Україна запропонувала Росії спільний контроль на митниці

Українська сторона запропонувала російським колегам погоджувати розвиток інфраструктури пунктів пропуску кордоні.

Голова Державної митної служби України Ігор Калетнік обговорив з керівником Федеральної митної служби Росії Андрієм Бельяніновим взаємодію двох органів.

Зустріч керівників відомств відбулася вчора в Москві.

Під час зустрічі керівники митних адміністрацій обговорили питання інвентаризації договірно-правової бази співпраці між Україною і Російською Федерацією в митній сфері і обміну попередньою інформацією про товари і транспортні засоби, переміщувані через російсько-український кордон.

У контексті спрощення митних процедур і підготовки до фінальної частини чемпіонату Європи по футболу 2012 року українська сторона запропонувала російським колегам погоджувати розвиток інфраструктури пунктів пропуску, а також повернутися до розгляду питання організації сумісного контролю в пунктах пропуску.

Також під час зустрічі сторони розглянули полягання двосторонньої співпраці в правоохоронній сфері і ряд питань, пов'язаних з функціонуванням пунктів пропуску на загальному кордоні.

Окрім цього, учасники зустрічі обмінялися думками щодо підготовки до проведення 51-го засідання Ради керівників митних служб країн-учасниць СНД, яке відбудеться в Ялті в червні 2010 року.

За наслідками робочої зустрічі керівниками митних адміністрацій України і Російської Федерації були намічені плани подальшої співпраці митних відомств: перегляд і актуалізація договірно-правової бази, що діє, підготовка до підписання нової редакції "Технічних умов обміну попередньою інформацією про товари і транспортні засоби, переміщувані через російсько-український кордон", активізація співпраці митних органів України і Російської Федерації в правоохоронній сфері.

Також сторони домовилися розробити пропозиції по оптимізації діяльності пунктів пропуску, зокрема: узгодження переліку пунктів пропуску для переміщення окремих груп товарів і транспортних засобів, визначення режиму трьох пунктів пропуску на українсько-російському кордоні, синхронізація роботи підрозділів митних органів, розташованих на кордоні.

В кінці зустрічі Калетнік і Бельянінов підписали План сумісних дій на друге півріччя 2010 року "з метою зміцнення українсько-російської співпраці в митній сфері".

Нагадаємо, раніше президент України Віктор Янукович заявив, що приєднання України до Митного союзу з Росією неможливе.

Читайте також:

Митниця скасувала "зелений коридор" в аеропорту "Бориспіль"

Янукович: приєднання України до Митного союзу з Росією неможливе

Митниця відзвітувала: від сьогодні контрабанди в Україні нема

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: