Українці отримують у конвертах понад 140 мільярдів гривень зарплати

Через зарплати у конвертах пенсійний фонд щороку втрачає 50 мільярдів гривень.

В Україні в конвертах виплачується майже 140 мільярдів гривень зарплати, заявив головний державний інспектор України з питань праці Андрій Черкасов.

За його словами, це означає, що близько 50 мільярдів гривень недоотримують пенсіонери і соціально незахищені верстви населення.

Він відмітив, що на багатьох підприємствах приватного типу ховається реальна заробітна плата. "Люди, які отримують зарплати в конвертах, позбавлені соціального захисту сьогодні і гідних пенсії в майбутньому", - додав Черкасов.

Нагадаємо, Міністерство соцполітики напрацювало і передало на розгляд уряду 6 законопроектів по легалізації заробітної плати.

Як повідомлялося, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко хоче штрафувати підприємців на 34 тисячі гривень за кожного неоформленного працівника. А також вважає, що завдяки легалізації праці до фондів додатково надійдуть 50 мільярдів гривень.

Нагадаємо, у травні 2011 року в середня заробітна плата жителів Києва знизилася на 61 грн - з 3,922 тис. грн у квітні до 3,861 тис. грн у травні.

Серед усіх регіонів України це єдиний показник зменшення середньої зарплати - у всіх інших регіонах вона, хоч трохи, але збільшилася. Мінімальний приріст зафіксовано у Донецькій області - на 2 грн (З 3,036 тис. грн у квітні до 3,038 тис. грн у травні).

Найбільший приріст середньої зарплати зафіксовано в Івано-Франківській області - на 131 грн (з 2,094 тис. грн у квітні до 2,225 тис. грн у травні).

Як повідомлялось, середня заробітна плата в Україні в травні 2011 року зросла на 40 грн - з 2,533 тис. грн у квітні до 2,573 тис. грн.

Читайте також:

Більшості українців для щастя вистачить зарплати у 2700 гривень

Споживчий кошик українця виявився гіршим, ніж пайок військовополоненого у 1941 році

Життя в Україні дорожчає втричі швидше, ніж ростуть зарплати

Бюджетній сфері загрожує колапс через низькі зарплати

Зарплати українців збільшились на 40 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: