"Укрнафта" відкинула звинувачення Азарова у неефективності праці

В компанії зауважили, що виробництво нафти за останній рік дійсно знизилося на 10%, але у цьому є провина держави.

 У компанії "Укрнафта" відкинули звинувачення прем'єр-міністра Миколи Азарова у неефективних діях менеджерів, завдяки яким в країні відбувається падіння видобутку нафти та газу.

У середу, 19 січня, Азаров розкритикував дії нафтових компаній, зокрема, піддав сумніву роботу керівництва найбільшої нафтовидобувної компанії "Укрнафта".

Натомість у компанії кажуть, що акціонери "Укрнафти" домовились із урядом про співпрацю, а кадрові зміни передбачено - саме це розглядатимуть на чергових зборах акціонерів і поява нового менеджменту не буде пов'язана з сьогоднішньою негативною заявою Азарова.

Також в компанії зауважили, що виробництво дійсно за останній рік знизилося на 10%, але у цьому є провина держави. Зокрема, не фінансується з бюджету геологорозвідка. Процес видачі ліцензій забюрократизований. На відведення землі під родовище йде до 5 років. До того ж держава з бюджету компанії вимиває все більше коштів. 

"Останні роки збільшилося фіскальне навантаження на галузь. Зокрема це стосується рентної плати яка за останні роки виростає у 123 рази", - пояснив Віктор Полубінський, помічник голови правління ВАТ "Укрнафта".

За його словами, за останні 5 років "Укрнафта" як сама більша видобувна компанія не отримала жодної ліцензії.

"Яка мова про видобуток, якщо не має з чого видобувати, ліцензії або не видаються взагалі або видаються компаніям з приватною формою власності", - підкреслив Полубінський.

Читайте також:

Азаров пустив росіян на Чорноморський шельф

Україна та Білорусь на двох отримають 8 млн тонн азербайджанської нафти

"Одеса-Броди" качатиме нафту в Білорусь до 2013 року

ВідеоАзаров про ПЕК

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: