ЄС відмовився вкладати гроші в Україну через корупцію

Представник ЄС негативно оцінив інвестиційну привабливість України та вже вкотре закликав до реформ, що зможуть побороти корупцію.

Високий рівень корупції негативно впливає на інвестиційну привабливість України, у зв'язку з чим Євросоюз не має бажання вкладати в неї гроші. Про це заявив представник ЄС в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра.

"Якщо ви хочете побудувати інфраструктуру в Україні, то це буде коштувати як мінімум удвічі дорожче, ніж у будь-якій країні ЄС. Тому що половина вартості цих робіт йде на корупцію. Тому ми не будемо вкладати гроші в країну доти, поки ці проблеми не будуть вирішені", - сказав він.

Тейшейра також вважає проблемами адміністративні перепони, надмірну бюрократизацію і відсутність якісної інфраструктури.

При цьому він зазначив, що ЄС вітає готовність України до реформ, однак застеріг від можливого зниження їх ефективності для підвищення швидкості проведення.

Нагадаємо, у нещодавно складеному рейтингу конкурентомпроможності Україна зі підсумком 2009-2010 років втратила 10 позицій та посіла 82-е місце серед 133 країн.

Поруч із Україною розташувалися африканські держави, такі як Гамбія та Алжир.

У той же час, нещодавно ЄС вирішив надати Україні кредит в розмірі 500 мільйонів євро.

Читайте також:

У конкурентному рейтингу Україна опинилася на рівні Африки

Україну виключили зі списку привабливих для інвестицій країн

ЄС схвалив виділення Україні кредиту в півмільярда євро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: