Google купила енергію вітру

Компанія Google уклала 20-річний контракт на покупку енергії вітру.

Компанія Google почала закупівлі відновлюваної електроенергії у компанії NextEra Energy, що володіє вітряними електрогенеруючими установками. Контракт підписаний на 20 років.

У Google говорять, що для компанії це не тільки іміджевий крок, а й можливість порівняно дешево закупити електрику в оптових масштабах, тому що компанія фактично виходить вперше на спотовий ринок електроенергії.

Згідно з умовами укладеної угоди, інтернет-гігант буде закуповувати щорічно по 114 мегават електрики, одержуваної за рахунок роботи вітряних установок.

У заяві Google йдеться, що закупівля вітряної енергії є з одного боку для інтернет-компанії внеском у зниження викидів парникових газів, а з іншого - внеском у розвиток ринку альтернативної енергетики.

В інвестиційному підрозділі Google.org, де інтернет-гігант веде розробки багатьох "зелених" технологій, говорять, що мають намір оптимізувати раніше отриману технологію для обліку вітрової енергетики в домашніх і промислових масштабах.

Команда інженерів Google також займається розробкою екологічно чистих джерел енергії в рамках проекту Renewable Energy Cheaper than Coal initiative, який був запущений влітку 2008 року.

Читайте також:

Google платитиме геям та лесбіянкам більше, ніж гетеросексуалам

Google розробив миттєву інформаційну карту світу

Google з'єднав телевізор і інтернет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: