Sony випустила принципово нові "дзеркалки"

Нові апарати, створені за інноваційною оптичною схемою, отримали напівпрозоре дзеркало, яке залишається нерухомим протягом всього процесу зйомки.

Японська корпорація Sony офіційно представила нові цифрові камери, які помітно відрізняються від традиційних "дзеркалок". Новинки Alpha SLT-A33 і SLT-A55 отримали найкраще від DSLR і гібридних фотоапаратів із змінною оптикою.

Нові апарати, створені за інноваційною оптичною схемою SLT (single lens translucent), отримали напівпрозоре дзеркало, яке залишається нерухомим протягом всього процесу зйомки. За рахунок використання цього елемента більша частина світлового потоку (близько 70%), проходячи крізь нього, постійно потрапляє на світлочутливий сенсор високої роздільної здатності, а решта світла, відбиваючись, потрапляє на датчики автофокусу.

Незвичайне конструкторське рішення має безліч переваг перед оптичною схемою SLR. По-перше, користувач постійно бачить "живе" зображення з матриці – цього немає у "цифродзеркалок", в яких під час експозиції світло потрапляє тільки на сенсор, а не у видошукач.

По-друге, для виробників камер ненадійний механізм затвора і дзеркало, що "грюкає", більше не є обмежуючими чинниками при збільшенні швидкості серійної зйомки. Так, найдорожча новинка від Sony може робити до десяти кадрів на секунду, що за цим показником ставить її на один щабель із найдорожчими "дзеркалами" конкурентів.

По-третє, тепер повноцінний швидкісний автофокус з декількома точками фокусування доступний і в режимі відеозйомки, що гідно оцінять не лише аматори, але і професіонали, які знімають репортажі.

Нарешті, за рахунок більш компактного дзеркального блоку, в якому більше немає затвора та інших компонентів, які відповідають за підняття дзеркала, виробники камер зможуть створювати по-справжньому компактні і легкі пристрої.

Представлені новинки A33 і A55 відрізняються лише світлочутливими елементами – "старша" модель може похвалитися новою спеціально розробленою матрицею роздільною здатністю 16,2 Мп, а "молодшій" дістався 14,2-мегапіксельний сенсор від попередніх "дзеркалок" Sony. Обидві камери здатні знімати повноцінне HD-відео в форматі AVCHD 1080i зі швидкістю 60 кадрів на секунду. Обидві камери оснащені тридюймовим поворотними дисплеями, а "старша" модель - ще і вбудованим модулем GPS.

Згідно з офіційними даними, камери з'являться в продажі тільки цієї осені: A33 буде коштувати 649 доларів, а A55 – 749 доларів.

Читайте також:

Polaroid відроджує миттєву фотографію

FujiFilm розробила 3D фотокамеру

Випущено камеру, яка фіксує всі події в житті людини 24 години на добу

Sony створила дисплей, що згортається в трубочку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: