Топ-15 найскандальніших комп'ютерних ігор

У що тільки не грають геймери: симулятори життя сексуального маніяка, вбивства Кеннеді, місія No Russian, в якій потрібно на боці терористів стріляти по мирних мешканцях у Москві.

Американська газета The Washington Post склала список з 15 найскандальніших комп'ютерних ігор "усіх часів та народів", сюжет яких так чи інакше порушує загальноприйняту мораль.

Ігри не згруповані за категоріями. Деякі з них претендують на іронію, інші знайомлять з відвертими збоченнями, деякі дуже інфантильні. Одна з них є симулятором терористичних операцій, дія іншої відбувається в таборі неорасистів. Загалом у всіх них є бійки, алкоголь, наркотики і лібідо.

Відмінність цього списку від інших подібних полягає у відсутності таких визнаних лідерів жанру, як GTA і Postal.

Гру Modern Warfare 2 автори переліку вважають в цілому респектабельною, однак вона опинилася в списку через місію No Russian ("Ні слова російською"). У цьому 3D-шутері в режимі реального часу агент американських спецслужб проникає до групи російських терористів і бере участь в розстрілі мирних громадян в московському аеропорту Шереметьєво.

Користувачеві пропонується брати участь в цій місії на досить жорстких умовах - гравець не може уникнути стрілянини по мирних громадянах, інакше він автоматично програє.

"Хочете пограти в терориста і постріляти по мирних громадянах, які голосно верещать? Автоматично програти, якщо спробуєш перешкодити своїм дружкам-терористів? Автоматично програти в будь-якому випадку? Образливо не насильство, а безглуздий геймплей в цій місії", - вважає автор рейтингу, журналіст Метт Пекхем.

У Bonetown - грі, де геймерам обіцяють можливість зайнятися сексом, - потрібно перемогти манірного святенника з допомогою Ісуса і порнозірки Рона Джеремі. Нещодавно в цій серії вийшла міні-гра "Адюльтер-турне Тайгера Вудса-2010" (Tiger Woods Affair Tour 2010).

Виключно у Японії поширюється гра Rapelay, де чоловік вистежує і ґвалтує матір і її двох дочок. "Ні, це не для сміху, це вкрай детальний симулятор з ухилом у фетишизм, що пропонує вам примусити до сексу до трьох жінок одночасно", - зауважує автор.

Custer's Revenge - "Помста генерала Кастера" (він програв індіанцям битву при Літтл-Бігхорне і загинув у бою) - передбачає стрибки через прерію під обстрілом і приз - можливість зґвалтувати індіанську дівчину.

V-Tech Rampage заснована на реальних подіях: студент Вірджинського технологічного університету відкрив стрілянину і вбив 32 людини. "Чи можна в комп'ютерних іграх зачіпати тему національних трагедій і складних соціальних проблем? Безумовно. Чи намагається це зробити V-Tech Rampage? Ні краплі", - пише автор.

Схожа за темою гра - Super Columbine Massacre RPG! за мотивами бійні в школі Колумбайн.

Resistance: Ethnic Cleansing - грубо зроблений шутер про неонацистів для неонацистів, де геймеру заявляють: "Від тебе залежить існування білої раси".

Battle Raper - збочений варіант бійцівської гри, де потрібно не бити супротивника, а зривати одяг з пишно складених жінок, щоб у підсумку силою змусити їх собі догоджати.

JFK Reloaded - симулятор вбивства Кеннеді, геймер грає за Лі Харві Освальда.

Operation Pedopriest - очевидна сатира. У розпорядженні геймера батальйони євнухів, щоб залякувати жертв і свідків сексуальних злочинів, завдання - захищати хтивих священиків від поліції і журналістів.

The Torture Game 2 дозволяє закатувати і вбити людиноподібну ганчір'яну ляльку. "Можна сперечатися, чи це гра, тому що перемога чи програш не передбачені, та й майстерності жодної не потрібно", - пише автор.

Muslim Massacre: The Game of Modern Religious Genocide дозволяє, згідно з анотацією, "управляти американським героєм і знищувати мусульманську расу (!) за допомогою арсеналу найбільш смертоносної зброї в світі".

Manhunt 2 дає можливість геймеру страчувати людей підручними засобами - наприклад, розбивати голови сидіннями від унітазу. Але найбільше, на думку автора огляду, в ній дратує не насильство, а халтурне виконання.

Virtual Jihadi стоїть окремо: її мета - привернути увагу до проблем іракців в умовах сьогоднішньої війни. Автор, іракець Вафа Білал, викладач чиказької Школи мистецтв, зламав гру ісламістів "Погоня за Бушем" і вставив у неї себе в ролі терориста-смертника.

Гра Raid Gaza! пропонує зносити будинки в секторі Газа, граючи за Ізраїль. Гра "претендує на роль антиізраїльської сатири під маскою стандартної стрілялки", - зауважує автор.

Читайте також:

Інтенсивне користування Інтернетом змінює головний мозок

Геймер зарізав двох приятелів після гри на комп'ютері

У Росії створили комп'ютерну гру, у якій Онєгін знищує зомбі

У Великобританії людина заразилася комп'ютерним вірусом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: