Вчені розкрили загадку смерті Клеопатри

Німецьки вчені стверджують, что єгипетська цариця Клеопатра VII померла не від укусу кобри, а через передозування наркотиків.

клеопатра
vokrugsveta.ru
Єгипетська цариця Клеопатра VII
Група німецьких вчених на чолі з професором історії Крістофом Шефер стверджує, що гипетська цариця Клеопатра VII померла не від укусу кобри, а через передозування наркотиків.

Відомо, що Клеопатра VII покінчила життя самогубством у 30 році до н.е. Раніше вважалося, що вона дозволила вкусити себе отруйній кобрі. Проте, вчені вважають, що цариця, відома своєю красою, навряд чи стала б піддавати себе болісної смерті, в процесі якої її тіло було б спотворене плямами.

Дослідники припускають, що цариця прийняла "коктейль" з опіуму, болиголова і аконіта, безболісна смерть від якої настає протягом декількох годин.

Нагадаємо, два роки тому єгипетські археологи повідомляли, що знайшли усипальницю Клеопатри і Антонія. За словами вчених, приблизно в 45 кілометрах від Александрії під руїнами храму Осіріса вони виявила 120-метровий тунель, заповнений піском. Очистивши його, вчені знайшли посмертну маску Антонія, статую Клеопатри і 20 монет, які карбувалися в Єгипті за часів її правління.

Читайте також:

Археологи знайшли доказ передсмертної зустрічі Антонія і Клеопатри

Стало відомо, як виглядала Клеопатра

Науковці знайшли у Єгипті підземне місто з тисячорічною історією

У Єгипті розкопали 57 стародавніх гробниць

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: