Ахмадінежада розкритикував власний духовний наставник

Спостерігачі вважають критику іранського лідера його ж духовним наставником свідченням ослаблення позицій Ахмадінежада.

Духовний наставник президента Ірану Махмуда Ахмадінежада піддав його різкій критиці, назвавши поведінку президента нелогічним. Про це повідомляє Associated Press.

Як зазначив аятолла Мохаммад Такі Месбах Язді в одному з інтерв'ю, Ахмадінежад все більше перетворює друзів на ворогів.

За словами Язді, президент потрапив під вплив свого радника Есфандьяра Рахіма Машеі, який раніше очолював президентську адміністрацію. Вважається, що Ахмадінежад прагне забезпечити обрання Машеі на президентський пост в 2013 році. Консерватори підозрюють Машеі в тому, що він має намір змінити систему правління в країні.

Варто відзначити, що в 2009 року Язді підтримував переобрання Ахмадінеджада, яке супроводжувалося масовими заворушеннями.

Спостерігачі вважають нинішню заяву Язді свідченням ослаблення позицій президента, який перебуває в конфлікті з верховним лідером країни Алі Хаменеї.

Конфлікт розгорівся після того, як президент без узгодження з Хаменеї звільнив міністра у справах розвідки Гейдара Мослехі. Верховний лідер країни наполіг на відновленні Мослехі на посаді.

На початку травня повідомлялося про затримання ряду соратників президента, деякі з яких були звинувачені в чаклунстві і виклик джинів. Група депутатів парламенту почала підготовку до оголошення Ахмадінежаду імпічменту.

Читайте також:

Парламент Ірану хоче відправити Ахмадінежада у відставку

Прихильників Ахмадінеджада заарештували за магію та чаклунство

Іран заморозив всі переговори з ядерної програми

Іран заявив, що американці не вбивали бен Ладена, і пообіцяв докази

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: