"Аль-Каїда" закликала мусульман в США взятися за зброю (відео)

"Аль-Каїда" закликає радикальних мусульман, які проживають на Заході "зіграти важливу й вирішальну роль в джихаді, поставивши за мету знищення впливових громадських діячів"

Міжнародне терористичне угруповання "Аль-Каїда" випустило відеоролик із закликами до "священної війни" (джихаду) на "території ворога". Ролик триває приблизно 100 хвилин.

Експерти припускають, що фільм був записаний після смерті Усами бен Ладена. Поява в ньому Бен Ладена супроводжується написом "Хай вибачить його Аллах!".

У кадрах ролика з'являються також Айман аз-Завахірі, якого багато хто вважав другою особою в "Аль-Каїди" за бен Ладена, і Адам Гадан (відомий також як Адам Пірлман). Він народився у США в 1978 році і саме його вважають головним пропагандистом "Аль-Каїди".

На відеозаписі Гадан закликає радикальних мусульман, які проживають на Заході "зіграти важливу й вирішальну роль в джихаді, поставивши за мету знищення впливових громадських діячів".

Гадахн також додав, що мусульмани, які проживають в США, легко можуть купити автоматичну зброю, при цьому ніхто не вимагатиме у них посвідчення особи і не буде перевіряти їх біографічні дані. Лідер терористів звертався до своїх послідовників англійською мовою.

"Дістатися до цих злочинців не так складно, як вам здається", - сказав Гадан, навівши приклад з відомими інцидентами, коли на Папу Римського Бенедикта XVI кинулася жінка перед початком різдвяної меси, і він упав, або коли прем'єр-міністру Італії Сільвіо Берлусконі розбили обличчя під час його появи на публіці.

За даними ФБР, Гадан пройшов навчання в одному з таборів Аль-Каїди в Пакистані. Після цього чоловік вступив до лав радикальної організації і незабаром здобув чималий вплив, виступаючи в ролі перекладача і своєрідного прес-секретаря терористів.Гадан так само відомий під ім'ям Аззам Аль-Амріки і під ще шістьма вигаданими іменами. Він був звинувачений у державній зраді у США восени 2006 року, а з 2004 року і до цього дня перебуває в розшуку ФБР.

За інформацію, яка призведе до арешту Гадана, ФБР обіцяє виплатити винагороду в розмірі одного мільйона доларів. Едам Гадан в 2011 році потрапив до списку 10 найбільш розшукуваних терористів світу.

Нагадаємо, ватажок "Аль-Каїди" Усама бен Ладен був знищений 2 травня на території Пакистану. З тих пір це угрупування неодноразово заявляло про відплату. Після цього в Пакистані було скоєно кілька терактів.

Читайте також:

Лідер "Аль-Каїди" кастрував себе в ім'я джихаду

США знищили одного з найнебезпечніших екстремістів у світі

США назвали ім'я чоловіка, через якого вийшли на бен Ладена

"Аль-Каїда" оприлюднила передсмертне звернення бен Ладена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: