Алтай збунтувався проти Путіна: "Прем'єру - пенсію робочого!"

В Рубцовську Алтайського краю люди вийшли на вулиці з гаслами проти уряду, політика якого зробила їхнє місто столицею безробітних.

У місті Рубцовську Алтайського краю у вівторок пройшов мітинг протесту проти зупинки промислових підприємств, боргів по зарплаті і зростання тарифів на комунальні послуги.

В акції, організованій за підтримки комуністів, брали участь близько тисячі чоловік, в їх числі робітники заводів "Алттрака" і РМЗ. Протестуючі вийшли на мітинг з гаслами "Путіна у відставку з пенсією робочого!", "Рубцовськ - столиця безробітних", "Робоча людина не може бути бідною", "Ми проти скорочення заробітної плати і зростання квартплати".

Всі виступаючі висловлювали невдоволення загальним курсом російського уряду, який, на їхню думку, домагається остаточного розвалу промисловості. "У робочої людини немає ніяких перспектив, його використовують як дешеву робочу силу", - заявляли мітингувальники.

Також учасники акції протесту незадоволені розмірами заробітної плати, яка є найнижчою в Сибірському федеральному окрузі, 30-відсотковим зростанням тарифів ЖКГ, які збільшуються другий раз за рік.

За даними учасників акції протесту, в невеликому Рубцовську налічується понад 30 тисяч безробітних, з яких лише 100 зареєстровані на біржі праці. Більшість залишилися без роботи - колишні працівники заводу "Алтайський трактор". Через зниження попиту на сільськогосподарську техніку підприємство змушене було провести масові скорочення і накопичила борги із зарплати в обсязі близько 80 мільйонів рублів. Щодо колишнього директора підприємства через заборгованість із зарплати порушено кримінальну справу.

Новий керівник заводу Дмитро Фельдман заявив, що підприємство найближчим часом відновить роботу в умовах жорсткої економії ресурсів.

За його даними, на завод надійшли замовлення на кілька десятків тракторів. Кошти від їх реалізації будуть спрямовані на погашення боргів по зарплаті.

В той же час, як уже повідомлялося, уряд Росії намагається врятувати виробництво традиційних російських матрьошок, яке зазнає великих збитків внаслідок фінансової кризи.

Як повідомила заступник мера Сергієва Посаду Галина Суббота, за час рецесії продаж матрьошок різко впав. Тому російський уряд пообіцяв сприяти порятунку галузі і придбати матрьошок на суму майже 30 мільйонів доларів.
"Навіть якщо цей план економічно невигідний, ми не можемо допустити зникнення матрьошок з нашого життя", - сказала заступник мера. Вона повідомила, що уряд планує використовувати куплених матрьошок як подарунки іноземним гостям.

Читайте також:

Путін придбає матрьошок на 30 мільйонів доларів

70% росіян не вірять, що Мєдвєдєв і Путін живуть "на копійки"

Половина росіян готові відмовитись від їжі заради інтернету

Росіяни стали менше довіряти Мєдвєдєву і Путіну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: