Ассанж звинуватив США в тиранії та назвав наступну ціль Wikileaks

Ассанж звинуватив США у тиранії, приватизованій цензурі та цифровому "маккартизмі", а також заявив, що у найближчі півроку опублікує тисячі документів, які стосуються Ізраїлю.

Засновник порталу витоків WikiLeaks Джуліан Ассанж звинуватив США в цензурі та "цифровому маккартизмі".

Маккартизм (на прізвище сенатора Джозефа Реймонда Маккарті) - рух у суспільному житті США, що мав місце між кінцем 1940-х і кінцем 1950-х років, який супроводжувався загостренням антикомуністичних настроїв і політичними репресіями проти інакомислячих.

"Ми бачили протягом двох останніх тижнів, що поступово з'являється "мовчазна більшість", готова протистояти новому виду тиранії, приватизованій цензурі і цифровому "маккартизму", які пропагандуються Вашингтоном", - сказав Ассанж.

Він також закликав всіх журналістів об'єднатися для того, щоб захистити права представників ЗМІ. Він додав, що в майбутньому Вашингтон піддасть гонінням і ті ЗМІ, які наразі виступають за переслідування WikiLeaks.

"У вас є державний департамент, пов'язаний з Пентагоном і ЦРУ, здатний швидко реагувати (на інформацію - прим.) і оголошувати про свої інтереси всьому світу. Проте насправді більшість людей не згодні з точкою зору Держдепу", - сказав засновник WikiLeaks.

Ассанж також заявив, що у найближчі півроку веб-сайт Wikileaks опублікує тисячі документів, які стосуються Ізраїлю.

За його словами, Wikileaks планує опублікувати секретні депеші, що стосуються війни з Ліваном влітку 2006 року, а також участі "Моссаду" у вбивстві одного з лідерів руху "ХАМАС" Махмуда аль-Мабхуха у Дубаї в січні 2010 року.

Ассанж зазначив, що в його розпорядженні перебуває понад 3,7 тисячі документів щодо Ізраїлю, однак раніше була опублікована лише мала частина. Публікація документів очікується протягом півроку.

При цьому Ассанж підкреслив, що Wikileaks жодним чином не співпрацює з Ізраїлем. Нагадаємо, раніше, в ЗМІ розповсюдилися чутки про угоду між Ассанжем з Ізраїлем про попередню цензуру повідомлень перед публікацією.

Проект WikiLeaks отримав широку популярність завдяки публікації з 2006 по 2009 роки сотень тисяч секретних документів, що стосуються дій армій США в Іраку і Афганістані.

Остання серія витоків WikiLeaks була опублікована 28 листопада 2010. Вона включала в себе близько 250 тисяч депеш, складених американськими дипломатами, які працювали в різних країнах світу.

Держсекретар США Гілларі Клінтон вибачилася перед всіма, хто визнав зміст документів, опублікованих WikiLeaks, образливим.

Читайте також:

Засновника Wikileaks Джуліана Ассанжа обрали людиною року

ЦРУ створило спецгрупу протидії WikiLeaks

Засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж напише мемуари

Новий компромат: Ассанж спеціально рвав презервативи і відбив чужу жінку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: