Білий дім рекомендує стежити за настроями чиновників

Чиновникам радять стежити за змінами в поведінці співробітників, які можуть володіти допуском до секретних і службових документів.

Білий дім розіслав по міністерствах і відомствах циркуляр, в якому йдеться про необхідність створення програм зі спостереження за настроями співробітників, що мають доступ до секретів. Про це повідомляють американські ЗМІ.

11-сторінковий документ був підготовлений та поширений главою офісу з управління і бюджету адміністрації президента США Джейкобом Лью. Він був розісланий керівникам усіх відомств, які працюють із секретною інформацією.

Чиновникам радять стежити за змінами в поведінці співробітників, які можуть володіти допуском до секретних і службових документів.

Зокрема циркуляр пропонує використовувати послуги психіатрів і соціологів, для оцінки "порівняльного щастя" працівників, а також ступеня "пригніченості і дратівливості". Все це повинно дати начальству уявлення про те, наскільки співробітникам можна довіряти.

Крім того, в документі порушуються питання про використання відомствами детекторів брехні і спробах встановити "незвично часті закордонні поїздки, контакти або іноземні переваги" співробітників.

Примітно, що сама інструкція не проходить під грифом "таємно". Американські офіційні особи поки не коментують циркуляр.

Поява інструкції стало реакцією на публікацію тисяч секретних документів сайтом Wikileaks і його засновником Джуліаном Ассанджем.

Wikileaks зазнав серйозного тиску з боку уряду США, яке особливо посилилося після публікації тисяч секретних повідомлень з американської диппошти.

Читайте також:

WikiLeaks здав "ліквідаторів " з ізраїльської розвідки

WikiLeaks заробив у 2010 році мільйон євро

Лукашенко пообіцяв "білоруський WikiLeaks"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: