Більше третини американців виступають проти будівництва мечеті в Нью-Йорку

37% американців не поділяють позицію Барака Обами про те, що мусульмани мають право будувати мечеть в Нью-Йорку біля місця терактів 11 вересня.

Більш ніж третина американців виступають проти будівництва мусульманської мечеті біля місця терактів 11 вересня, про це свідчать результати опитування, проведеного компанією Геллап.

Як повідомляє джерело, в загальній складності 37% опитаних не поділяють позицію Барака Обами про те, що мусульмани мають право будувати мечеть в Нью-Йорку, в тому числі 32% не згодні з ним категорично.

20% солідарні з президентом у даному питанні, і ще 41% респондентів відповіли, що недостатньо знайомі з його коментарями щодо мечеті.

Нагадаємо, 17 серпня Голова Демократичної більшості в Сенаті Гаррі Рід відмовився підтримувати Барака Обаму в питанні про будівництво мечеті на місці вибухів 11 вересня 2001 року в Нью-Йорку.

Раніше президент США Барак Обама нагадав про право мусульман сповідати свою релігію. Зауваження президента було сприйнято журналістами як вираз підтримки ініціаторам будівництва мечеті, однак згодом прес-служба Обами пояснила, що коментарі президента не стосувалися цього проекту.

Мечеть і ісламський культурний центр повинні побудувати на місці півторавікової висотної будівлі, розташованої в двох кварталах від місця терактів. У серпні 2010 року нью-йоркська міська Комісія з контролю, використання й охорони пам'ятників історії та культури відмовилася визнати цю будівлю історичним пам'ятником, що зробило можливим будівництво мусульманського комплексу. Головним ініціатором проекту є імам Фейзал Абдул Рауф. На підтримку проекту вже виступив мер Нью-Йорка Майкл Блумберг.

Передбачається, що будівництво ісламського культурного центру на Манхеттені обійдеться приблизно в 100 мільйонів доларів.

Читайте також:

Обама схвалив будівництво мечеті на місці терактів 9/11

 Влада Нью-Йорка дозволила звести мечеть на місці теракту 11 вересня

Під руїнами веж-близнюків у Нью-Йорку знайшли старовинний корабель

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: