Біля берегів Мексики затонула частина нафтового комплексу

В приміщеннях житлової платформи, що затонула, зберігалися ємності з більш ніж з двома тисячами барелів палива.

Біля берегів мексиканського штату Кампече в Мексиканській затоці частково затонула житлова платформа, що входить до складу нафтовидобувного комплексу. Про це повідомила нафтокомпанія Petroleos Mexicanos (Pemex), якій належить комплекс.

Як повідомляється, крен конструкції був виявлений ще у вівторок, 12 квітня, в 7:39 за місцевим часом (10:39 за Києвом). Причиною крену стала протечка підводної частини платформи. Після того, як стало очевидно, що насоси не справляються з водою, що надходила, з конструкції були евакуйовані 638 осіб. Ще 75 людей вивезли трохи пізніше.

Глибина моря в місці, де розташована платформа, становить 38 метрів. Конструкція, що перевернулася, має в ширину 50 метрів, через що значна її частина залишається над водою.

В приміщеннях платформи зберігалися ємності з більш ніж з двома тисячами барелів палива. Витоку нафтопродуктів поки зареєстровано не було.

Житловий комплекс знаходиться на відстані від нафтовидобувних платформ, які під час аварії не постраждали. Під час останньої перевірки, яка була проведена в 2010 році, ніяких порушень і дефектів на затонулої конструкції виявлено не було.

Уздовж мексиканського та американського узбережжя Мексиканської затоки розташована велика кількість нафтовидобувних платформ. Як відомо, у 2010 році на одній з них, Deepwater Horizon, яка належить британській BP, стався вибух, який призвів до загибелі 11 людей і масштабного витоку нафти.

Читайте також:

British Petroleum хоче повернутись у Мексиканську затоку

BP з'ясувала причину аварії в Мексиканській затоці

Америка звинуватила компанію ВР у "нафтовому Чорнобилі"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: