BP продовжить бурити свердловину у Мексиканській затоці

На свердловині в Мексиканській затоці відновлять буріння відвідної свердловини з метою остаточно закупорити аварійну свердловину, після з'ясування про безпечність нових робіт.

Представник американського уряду заявив, що компанія BP відновить буріння відвідної свердловини з метою остаточно закупорити аварійну свердловину в Мексиканській затоці.

Однак, за словами глави федерального штабу з ліквідації наслідків аварії в Мексиканській затоці Тада Аллена, буріння не буде продовжено, поки керівництво США не переконається в його безпеці.

У цей час вчені намагаються з'ясувати, чи дійсно спеціальний густий розчин і цемент, які закачали у верхню частину свердловини в ході операції під назвою "статична нейтралізація", припинили витік нафти.

Коли буде ухвалено рішення про відновлення буріння, інженерам потрібно чотири доби для того, щоб розпочати роботи. Буріння відвідної свердловини було відкладено на цьому тижні через шторм в Мексиканській затоці.

Тим часом, прокурор американського штату Алабама подав позов до BP, Transocean та інших компаній, пов'язаних з витоком, з вимогою відшкодувати збиток, який вона завдала штату.

Позов був поданий у федеральний суд всупереч побажанням губернатора Алабами Боба Райлі, який хотів би досягти позасудової угоди з цими компаніями. Представники BP подачу позову не коментують.

Читайте також:

Аварійна свердловина в Мексиканській затоці "нейтралізована"

Пробка на свердловині у Мексиканській затоці витримала випробування

Катастрофа у Мексиканській затоці стала для американців "нафтовим Чорнобилем"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: