Чечня залишилася без президента

Рамзан Кадиров вирішив, що президент в Росії може бути тільки один і офіційно став головою Чечні. Його приклад вирішила наслідувати решта президентів північнокавказьких республік.

Посада Рамзана Кадирова, яка до нині називалася "президент Чеченської республіки", з сьогоднішнього дня перейменована в "голову Чечні".

Питання про перейменування посади Кадирова розглядалося в чеченському парламенті 2 вересня. За результатами обговорень парламентарі ухвалили рішення змінити конституцію республіки і перейменувати посаду президента в "главу Чечні".

Ідею перейменування глав суб'єктів РФ Рамзан Кадиров озвучив 12 серпня. На підтримку своєї ініціативи він наводив такий аргумент: на думку чеченського лідера, президент в Російській Федерації має бути тільки один, а саме Дмитро Мєдвєдєв.

Вже 14 серпня чеченські парламентарі придумали для посади Кадирова нову назву - "глава Чечні".

Готовність наслідувати приклад Кадирова висловили решта президентів північнокавказьких республік - Інгушетії, Дагестану, Кабардино-Балкарії та Карачаєво-Черкесії.

У той же час у Татарстані, за даними ЗМІ, ініціативу Кадирова зустріли прохолодно. Всього в Росії, нагадаємо, 13 регіонів, що очолюються президентами.

Читайте також:

В Росії домовилися називати президентом лише Мєдвєдєва

Кадиров відмовився бути президентом Чечні

Кадиров морить голодом бойовиків, які залишилися в Чечні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: