Лімонов пообіцяв перенести столицю Росії в Сибір

Крім того, майбутній кандидат у президенти РФ хоче заморозити ціни на продукти й скасувати квартплату для бідних.

Російський політик і письменник, один з лідерів партії "Інша Росія" Едуард Лімонов, який має намір балотуватися в президенти Росії в 2012 році, представив свою передвиборну програму.

Серед національних проектів Лімонова - перенесення столиці до Південного Сибіру, націоналізація нафтогазової галузі, стимулювання сільського господарства, будівництво дешевого житла.

Крім того, Лімонов пропонує "провести тотальну зміну еліт, позбавитися, нарешті, від морально збанкрутілої радянської номенклатури та її нащадків".

Антикризові заходи включають заборону на вивіз капіталів за кордон, заморожування цін на основні продукти харчування, прогресивну шкалу оподаткування, відмову від стягування квартплати і плати за комунальні послуги з бідних верств населення тощо.

Лімонов оголосив про намір балотуватися в президенти РФ 3 березня. ЦВК РФ у відповідь рекомендувала йому дочекатися встановлених законом термінів для висунення своєї кандидатури.

Інші російські опозиціонери не підтримали Лімонова. "Вибудовування планів на 2012 рік не є актуальною проблемою для опозиції, - вважає лідер Об'єднаного громадського фронту Гарі Каспаров. - Ситуація кардинально мінятиметься до цього дуже далекого терміну".

Едуарду Лімонову 66 років, він був лідером забороненої Націонал-більшовицької партії (НБП) і одним з керівників альтернативного парламенту російських опозиціонерів "Національної асамблеї". Лімонов неодноразово брав участь в "Маршах незгодних" з вимогою відставки уряду.

Читайте також:

Лімонов зібрався у президенти

У Москві пройшла акція опозиції. Є заарештовані

Путін: Росії вистачить газу на 100 років

У Росії радіють, що за Обами ситуація змінилася на краще

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: