ФСБ випустила серію мультфільмів для дітей

ФСБ випустила мультики про терористів та маленького хлопчика. Окрім моралі, у мультфільмах спостерігається легкий чорний гумор.

У Росії співробітники управління ФСБ в Волгоградській області створили серію анімаційних фільмів для дітей..

Ролики розповідають про те, як вести себе в екстреній ситуації, поводитися з нічийними речами, а також застерігають від "телефонного тероризму".

Відео супроводжується віршами. Кожен з роликів триває менше тридцяти секунд, а сюжети побудовані за принципом позитивних і негативних прикладів.

Героєм більшості мультфільмів є "маленький хлопчик". Наприклад, в одному з роликів хлопчика закликають розповісти батькам про "дядька", який зберігає зброю. У разі затримання цієї людини "ціле місто буде врятовано". Наводимо текст мовою оригіналу: "Если мальчик знает дядю, что оружие хранит, этот мальчик должен сразу папе с мамой сообщить. Папа с мамой знают важный, самый главный телефон. Дядю быстро арестуют. Город будет весь спасен!"

Ще один мультфільм не менш повчальний і супроводжується словами: "Маленький мальчик сумку нашел. Сумка бесхозная – взял и пошел. Сумка потикала и перестала... Мы не покажем, что с мальчиком стало. Мальчик постарше коробку нашел. Вызвал милицию и отошел. Час никого к ней не подпускал. Мальчик хороший – получит медаль!"

Мультфільми будуть демонструвати на волгоградських телеканалах, в мережевих магазинах, на вуличних великих екранах і в обладнаному відеопанелю громадському транспорті.

Читайте також:

У кінотеатрі дітям замість мультика показали "Пилу 3D"

Тернопільські школярі зняли фільм про чупакабру

В Парижі "порушили сон Путіна" скривавленими матрьошками

Новорічний мультфільм про Путіна і Мєдвєдєва шокував світ (ВІДЕО)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: