ФСБ випустила серію мультфільмів для дітей

ФСБ випустила мультики про терористів та маленького хлопчика. Окрім моралі, у мультфільмах спостерігається легкий чорний гумор.

У Росії співробітники управління ФСБ в Волгоградській області створили серію анімаційних фільмів для дітей..

Ролики розповідають про те, як вести себе в екстреній ситуації, поводитися з нічийними речами, а також застерігають від "телефонного тероризму".

Відео супроводжується віршами. Кожен з роликів триває менше тридцяти секунд, а сюжети побудовані за принципом позитивних і негативних прикладів.

Героєм більшості мультфільмів є "маленький хлопчик". Наприклад, в одному з роликів хлопчика закликають розповісти батькам про "дядька", який зберігає зброю. У разі затримання цієї людини "ціле місто буде врятовано". Наводимо текст мовою оригіналу: "Если мальчик знает дядю, что оружие хранит, этот мальчик должен сразу папе с мамой сообщить. Папа с мамой знают важный, самый главный телефон. Дядю быстро арестуют. Город будет весь спасен!"

Ще один мультфільм не менш повчальний і супроводжується словами: "Маленький мальчик сумку нашел. Сумка бесхозная – взял и пошел. Сумка потикала и перестала... Мы не покажем, что с мальчиком стало. Мальчик постарше коробку нашел. Вызвал милицию и отошел. Час никого к ней не подпускал. Мальчик хороший – получит медаль!"

Мультфільми будуть демонструвати на волгоградських телеканалах, в мережевих магазинах, на вуличних великих екранах і в обладнаному відеопанелю громадському транспорті.

Читайте також:

У кінотеатрі дітям замість мультика показали "Пилу 3D"

Тернопільські школярі зняли фільм про чупакабру

В Парижі "порушили сон Путіна" скривавленими матрьошками

Новорічний мультфільм про Путіна і Мєдвєдєва шокував світ (ВІДЕО)

ВідеоФСБ випустила серію мультфільмів для дітей

ВідеоФСБ випустила серію мультфільмів для дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: