Греція компенсуватиме туристам непередбачені витрати

Влада Греції пообіцяла покрити всі додаткові витрати туристів, викликані страйками чи стихійними лихами в країні. А українцям та росіянам стане легше отримати візу.

У Греції стартувала нова кампанія "Ви в Греції", яка ставить за мету збільшення туристичного потоку до країни. В Афінах пообіцяли, що українцям і росіянам стане простіше отримати візу, а квитки, готелі і ресторани подешевшають."Не обіцяю, що це буде гарний рік для грецького туризму, але ми сподіваємося повернути втрачене", - заявив міністр культури і туризму Павлос Геруланос.

Геркуланос запевнив, що усім туристам будуть сплачені компенсації за непередбачені витрати, викликані страйками або природними катаклізмами. "Ми гарантуємо оплатити проживання та переліт будь-кому, хто приїхав до Греції, навіть якщо він застряг він у нас з вини ісландського вулкану", - заявив міністр.

Для залучення туристів влада Греції скасовує збори в аеропортах, за винятком міжнародного аеропорту Афін, що буде сприянню зниження вартості авіаквитків, в основному на чартерні рейси.

Постановою афінської мерії вартість проживання в готелях і харчування в ресторанах цього літа буде знижена.

Одним з центральних пунктів кампанії стане переорієнтація з європейського на азіатський ринок. Серед мешканців Індії, Китаю і Японії буде організовано промо-кампанію щодо відвідування пам'яток культури.

"(Азіати) не люблять спеку і вважають за краще їздити, коли можна оглядати пам'ятники і культурні об'єкти", - пояснив Геруланос.

"Чим більше в нас туристів, тим краще ми зможемо зберегти культуру Греції такою, якою ми б хотіли її бачити", - зазначив міністр. Він також констатував збільшення турпотоку з Росії, мешканці якої "витрачають більше грошей в середньому на людину", ніж німці чи британці.

Багато європейців скасували відпочинок в травні після звісток про заворушення 5 травня в Афінах, де загинули троє людей, в тому числі вагітна жінка.

Прибутки від туризму становлять близько 18% ВВП Греції. За останній рік кількість бронювань впала на 10%. В основному це торкнулося Афін. На рік Грецію відвідують близько 15 млн туристів.

Наразі страйки та акції протесту в Греції тривають. Однак поступово, з посиленням літньої спеки, політичні пристрасті у країні йдуть на спад.

Зазначимо, що зараз Греція намгається вибратися із боргової ями. Багато інвесторів вважають цю країну, яка спровокувала хвилю кризи в єврозоні, претендентом на банкрутство. Аналітики попереджають, що якщо Європа не впорається із рецесією, це загрожує крахом євро.

Читайте також:

Топ-10 найкращих екологічних маршрутів для мандрівників

У центрі Афін демонстранти підпалили банки, є жертви

Найпопулярніші напрямки цього літа – Греція і Туреччина

У Греції страйкують працівники метро, радіо і телебачення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: