Масова акція протесту в Греції: таксисти заблокували аеропорти і шосе

У Греції вже четвертий день поспіль страйкують таксисти проти рішення уряду скасувати обмеження на видачу ліцензій, що може зробити їх банкрутами.

Страйк у Греції_3
AFP
Грецькі таксисти заблокували аеропорти і шосе
У Греції таксисти на знак протесту проти лібералізації професії блокують аеропорти і шосе. Вони виступають проти скасування урядом обмежень на видачу ліцензій.

Сотні таксі вишикувалися на шосе дорогою до афінському міжнародному аеропорту "Елефтеріос Венізелос", викликавши затори.

Інша велика група таксистів попрямувала на автомобілях з центру Афін до станції оплати за проїзд на тому ж шосе, приблизно на 30-кілометровому видаленні, щоб насильно підняти шлагбауми і пропускати водіїв безкоштовно.

У столиці острова Крит Іракліоні таксисти блокували порт і автобуси з туристами з двох круїзних лайнерів, а потім попрямували до міжнародного аеропорту.

У місті Ханья на тому ж острові після короткої блокади аеропорту сотні таксі вишикувалися біля двох урядових будівель, перекривши входи і виходи з них.

На острові Самос таксисти захопили місцеву податкову інспекцію. Протягом дня очікуються нові акції таксистів у різних містах Греції.

Відзначимо, грецькі таксисти страйкують четвертий день. Вони протестують проти рішення уряду скасувати обмеження на видачу ліцензій.

Досі через існування закритої гільдії ліцензія була головним капіталом власника таксі, її можна було вигідно перепродати і здати в суборенду. Нові заходи вигідні "безкінним" найманим водіям і пасажирам таксі.

Однак власники ліцензій заявляють, що багато з них купили ліцензії за велику суму (часто вище 100 тисяч євро), часто в кредит під заставу нерухомості. Заходи уряду приведуть їх до банкрутства, заявляють таксисти-власники ліцензій.

У середу, 20 липня,  переговори таксистів з владою закінчилися нічим, і страйкуючі заявили, що продовжать страйк доти, поки влада не відмовиться від своїх планів.

В якості мішені таксисти вибрали туристів, оскільки блокування аеропортів і круїзних лайнерів. Уряд закликав таксистів вести діалог на основі пропозицій влади і припинити страйк, що завдає шкоди туристичній галузі.

Читайте також:

Берлін і Париж домовилися про порятунок Греції 

Європа схвалила виділення Греції 12 мільярдів євро 

Собаки підтримали антиурядові акції протесту в Афінах 

Грецькі анархісти перетворили Афіни на поле бою 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: