Мемуари Буша-молодшого встановили рекорд продажів

Мемуари колишнього президента США Джорджа Буша-молодшого встановили рекорд продажів. Книжка розійшлася тиражем в два мільйони примірників, а у вигляді електронних книг мемуари Буша продали понад 200 тисяч раз.

Мемуари колишнього президента США Джорджа Буша-молодшого вийшли двохмільйонним тиражем.

Книгу Буша випустило видавництво Crown Publishing Group. На початку листопада книжка надійшла у продаж. А в середу, 22 грудня, представники видавництва повідомили, що мемуари розійшлися тиражем в два мільйони примірників. А у вигляді електронних книг мемуари Буша продали понад 200 тисяч раз.

Спочатку книгу Буша "Моменти рішень" надрукували накладом у 1,5 млн.примірників. Проте інтерес до мемуарів екс-президента виявився настільки великий, що видавництву довелося друкувати додатковий тираж у 2,6 млн. примірників.

Нагадаємо, що в книзі 12 розділів, присвячених найбільш важливим моментам його життя екс-президента США.

Книга розповідає про його дитинство в Техасі, про те, що таке бути сином президента, про зустріч з майбутньою дружиною Лорою і появу на світ дочок-близнят. Одна з глав присвячена тому, як Буш позбувся згубної залежності від алкоголю. Але найболючішими і найважчими кроками для президента США були рішення послати війська на війну.

Буш відкриває в книзі деякі секрети Білого дому, розповідаючи, як він формував свою команду, і зазначаючи, що рішення президента завжди формуються його штабом.

Читайте також:

Джорджа Буша-молодшого звинуватили у плагіаті

Засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж напише мемуари

Виходить перша за 20 років книга Ліни Костенко

Чиновники "наварили" на книжках для бібліотек 10 мільйонів гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: