Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мільйони фанатів Apple прощаються з Джобсом: Спочивай з миром в iРаю

"Стів залишив після себе компанію, яку тільки він міг створити, і його дух назавжди буде опорою для Apple", - говориться в пам'ятному записі Apple на його честь.

Користувачі Twitter дуже емоційно відреагували на повідомлення компанії Apple про смерть кумира IT -індустрії Стіва Джобса - мільйони фанатів Apple, зберігаючи стилістику створених Джобсом інноваційних технологій, бажають йому "спочивати з миром в iРаю".

Співзасновник корпорації Apple Стів Джобс помер в середу після тривалої хвороби у віці 56 років, повідомила Apple в ніч з середи на четвер.

"Стів залишив після себе компанію, яку тільки він міг створити, і його дух назавжди буде опорою для Apple", - говориться в пам'ятному записі Apple на його честь.

Фрази RIP Steve Jobs (Спочивай з миром, Стів Джобс) і ThankYouSteve (Спасибі тобі, Стів) від вдячних прихильників вмить вийшли у світові тренди сервісу після сумного повідомлення Apple.

Через деякий час в трендах з'явилася фраза Only 56 - так користувачі висловили співчуття, що Джобс пішов в такому ранньому віці.

Пізніше там же з'явилися і вирази iDead, iHeaven, iClouds і iSad - визнання досягнень Джобса в стилі назв продуктів Apple.

Користувачі звернули увагу на майже містичну дату смерті засновника Apple - наступного дня після презентації компанії, яку уперше замість Джобса проводив новий гендиректор Apple Тім Кук.

Нарешті, мільйони користувачів Twitter нагадали світу крилату фразу Стіва Джобс "Stay Foolish, Stay Hungry", вимовлену їм перед випускниками Стэнфордского університету, що  закликала їх ніколи не зупинятися на досягнутому.

Читайте також:

В інтернет потрапило шокуюче фото Стіва Джобса

Джобс подав у відставку з посади гендиректора Apple

Стіва Джобса переобрали до ради директорів Disney, незважаючи на хворобу

Відео Мільйони фанатів Apple прощаються з Джобсом

Залиште свій коментар

Вибір редакції