Московський патріархат вибрав три головних цінності століття

Тріаду основних цінностей, затверджену Російською православною церквою, склали віра, батьківщина і свобода. Про мету складання цього документа не повідомляється.

Російська православна церква визначила три основні цінності, які, з точки зору експертів з синодального Відділу по взаєминах церкви і суспільства, повинні стати базовими в 21 столітті. Про це заявив голова відділу протоієрей Всеволод Чаплін.

За словами Чапліна, тріаду основних цінностей склали віра, батьківщина і свобода. Протоієрей додав, що список буде доопрацьовуватися та змінюватися за участю різних громадських організацій. Про мету складання цього документа не повідомляється.

Раніше РПЦ зайнялася складанням списку з 14 вічних цінностей, що обговорювалося з політичними партіями і молодіжними рухами.

Цей перелік був представлений в кінці січня. У нього, як нагадав Чаплін, увійшли "справедливість, патріотизм, моральність, гідність, сім'я, культура і національні традиції, свобода і мир, солідарність, блага людини, працьовитість і єдність, самообмеження і жертовність".

Про призначення цього списку представники РПЦ також нічого не розповіли. Всеволод Чаплін стверджує, що обговорення Зводу вічних російських цінностей триває.

Читайте також:

Російська православна церква вигнала злих духів з Інтернету (відео)

Церква розробила список "вічних російських цінностей": сім'я на останньому місці

Церква вирішила ввести дрес-код для росіянок, щоб їх не ґвалтували

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: