Нігер надав притулок синові Каддафі

Сааді отримав притулок у Нігері з гуманітарних міркувань, у понеділок очікується його прибуття до столиці країни Ніамею.

Влада Нігеру надала притулок синові лідера лівійської Джамахірії Муамара Каддафі Сааді. Про це повідомив міністр юстиції країни Амаду Мору.

За словами міністра, Сааді отримав притулок у Нігері з гуманітарних міркувань, у понеділок очікується його прибуття до столиці країни Ніамею.

Нагадаємо, напередодні Мору повідомив, що Сааді Каддафі прибув до Нігеру у супроводі дев'яти осіб.

Сааді Каддафі є третім за старшинством з семи синів лідера Джамахірії. До повалення полковника він, разом зі своїм братом Сейф-аль Ісламом, вважався одним із ймовірних наступників батька на посту голови держави.

У ході громадянської війни Сааді командував спеціальними силами Лівії, елітним підрозділом армії. Навесні 2011 року один з лівійських солдатів заявив BBC, що Сааді особисто віддавав накази про застосування зброї проти повстанців у Бенгазі. Однак сам син полковника спростував цю заяву.

Раніше високопоставлені особи з оточення Каддафі вже знаходили притулок у Нігері. 9 вересня повідомлялося, що в місто Агадес прибули 14 прихильників полковника, серед яких були двоє генералів. 5 вересня до Нігеру прибув командир "бригад безпеки" режиму Каддафі Мансур Дао.

Читайте також:

Гвінея-Бісау готова надати Каддафі політичний притулок

Лівійські повстанці зайняли останній бастіон поваленого диктатора

Інтерпол видав ордер на арешт Каддафі

ВідеоСин Каддафі Сааді втік до Нігеру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: