Норвезький терорист за кілька годин до теракту оприлюднив свій задум в Інтернеті

Норвезький терорист написав "Декларацію незалежності Європи", де теоретично обґрунтовує свій вчинок. У формі інтерв'ю з самим собою Андерс Брейвік розповідає про хід підготовки до операції в Осло і на острові Утойя.

За кілька годин до подвійного теракту в Норвегії Андерс Брейвік розмістив в Інтернеті "Декларацію незалежності Європи 2083". У документі, що нараховує 1518 сторінок, він детально розписує свій план звільнення Європи як від мультикультуралізму, так і від мусульманської релігії.

РОЗПОВІДІ ОЧЕВИДЦІВ, ЖАХЛИВІ ПОДРОБИЦІ БІЙНІ В МОЛОДІЖНОМУ ТАБОРІ

У формі інтерв'ю з самим собою Андерс Брейвік розповідає про хід підготовки до операції в Осло і на острові Утойя.

"Культурний марксизм Франкфуртської школи набагато страшніший, ніж старий економічний марксизм, який вбив Росію", - пише Брейвік у своїй декларації, на написання якої у нього пішло три роки.

У своїй роботі він виступає з рядом ісламофобських висловлювань, але одночасно вступає в протиріччя з собою, розповідаючи про дитинство. На питання про те, чому в школі у нього було багато друзів ненорвежского походження, Брейвік відповідає:

"Якщо я стикався з труднощами, то очікував, що друзі підтримають мене на сто відсотків, а не здадуться або втечуть. Досить мало етнічних норвежців поділяють такі принципи . Ті, для кого були цінними ці принципи честі, були або мусульманами, або скінхедами". 

ОЧЕВИДЦІ БІЙНІ В НОРВЕГІЇ: ПІДЛІТКИ КРИЧАЛИ, НАПАДНИК СПОКІЙНО ДОБИВАВ ПОРАНЕНИХ

Потім він в хронологічному порядку перераховує різні конфлікти за участю іммігрантів, свідком або учасником яких був у більш пізні роки.

Головною подією, що змусила Брейвіка остаточно переглянути свої погляди, а пізніше взятися за планування атаки, він називає напад НАТО на Сербію в 1999 році.

"Абсолютно неприйнятно те, як США і західноєвропейські режими бомбили наших сербських братів. Все, чого ті хотіли, - це витіснити Іслам, депортуючи албанських мусульман тому в Албанію", - пише він.

У своєму маніфесті Брейвік також заявляє, що після переоцінки цінностей він багато розмірковував над майбутнім Європи, практично ізолював себе від спілкування зі знайомими і присвятив більшу частину часу грі в комп'ютерні ігри та підготовці задуманого.

При цьому його не бентежило, що "95 відсотків жителів континенту, швидше за все, засудять такий вчинок". Ідеалами національних державних діячів Андерс Брейвік вважає Вінстона Черчілля і Отто фон Бісмарка.

"Кривава п'ятниця" в Норвегії - слідкуйте за подробицями тут

Читайте також:

Норвезький терорист виявився прихильником Канта і Черчилля

Жертвами терактів в Осло стали декілька членів уряду

Норвезькому терористу загрожує лише до 21 року ув'язнення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: