Постпред Росії в НАТО пообіцяв "надерти дупу" альянсу

Постпред Росії в НАТО Дмитро Рогозін на одному з інтернет-сайтів висловився з приводу розміщення ПРО США в Румунії.

Представник Росії при НАТО Дмитро Рогозін написав різке висловлювання з приводу розміщення ПРО США в Румунії, чим викликав хвилю невдоволення.

"Скільки разів треба нагадувати, наскільки це небезпечно!? Ведмідь вилізе і надере дупу цим горе-мисливцям", - написав 10 лютого російський дипломат в російськомовній версії свого мікроблога в Twitter.

В англійській версії запису від замінив грубий вираз словом "поб'є". Однак у будь-якому випадку, подібне зауваження Рогозіна не сприяє розрядці напруженості, про що написала газета The New York Times.

"Його робота фактично полягає в тому, щоб метати в НАТО риторичні бомби", - зауважив колишній заступник молодшого держсекретаря США Девід Дж. Крамер.

Як відзначає газета, взаємна недовіра Росії і НАТО зберігається. "У своїй новій військовій доктрині Росія назвала НАТО однією з головних загроз своїй безпеці", - пише видання. Після цього генсек альянсу Андерс Фог Расмуссен з не властивою йому уразливістю написав у Twitter, що думка Росії не відображає реальності.

За словами неназваного представника НАТО, розгнуздані вирази Рогозіна дратують багатьох. "Не раз можна було бачити, як постпред Рогозін сидить на якомусь семінарі і пише в Twitter, так би мовити, у прямому ефірі. Питання безпеки - це вам не жарти", - поскаржилося джерело.

Читайте також:

Рогозін: Як можна орендувати чорноморську базу у самих себе?

Росія збирається відновити в Афганістані більше 100 радянських об'єктів

Генсек НАТО запропонував Москві відправити росіян в Афганістан

Росія буде обслуговувати радянську техніку НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: