Путін порадив американцям свої улюблені книжки про війну

У статті для американського журналу Путін перерахував книги про Другу світову війну, які він радить прочитати американцям.

 Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін написав статтю для американського журналу World War II, який публікує матеріали про Другу світову війну. У статті глава російського уряду перерахував книги про війну, які радить читати американцям. Текст статті був опублікований на сайті глави уряду.

Зокрема, Путін розповів про спільну роботу російських, німецьких і польських істориків над дослідженням подій Другої світової війни.

"Знімається гриф секретності з архівних фондів, публікуються документи. Проходять "круглі столи" та спільні семінари, присвячені Другій світовій війні, поворотним, драматичним, а часом - спірним і далеко не однозначним подіям 30-х і 40-х років XX століття", - зауважив Путін.

Російський прем'єр також висловив надію, що до цієї роботі приєднаються американські фахівці. У статті Путін перерахував книги про Другу світову війну, які він радить прочитати американцям.

У перелік увійшли "Живі і мертві" Костянтина Симонова, "Доля людини" і "Вони билися за Батьківщину" Михайла Шолохова, "А зорі тут тихі" і "В списках не значився" Бориса Васильєва, "Вбиті під Москвою" і "Це ми, Господи! " Костянтина Воробйова, а також "Момент істини" Володимира Богомолова.

Це не перший випадок, коли Путін пише статтю для закордонного видання. У 2006 році на сторінках Financial Times була опублікована його стаття про відносини Росії і Євросоюзу, а в The Wall Street Journal - його колонка про "енергетичний егоїзм".

У 2009 році польська Gazeta Wyborcza надрукувала статтю Путіна про російсько-польські відносини у світлі подій Другої світової війни.

Читайте також:

Путін дозволив "Газпрому" мати власну озброєну "армію"

Путін розповів Наомі Кемпбелл про тигрів, крутих байкерів та сміливу еротику

Нємцов: Путін вважає всіх українців у Росії бандерівцями

Путін розповів чиновникам анекдот про шпигуна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: