Путін здивував світ, оприлюднивши свої особисті фото

Володимр Путін оприлюднив свої особисті фото, на яких він демонструє свою любов до природи, а також тваринного світу.

Після останнього візиту прем'єра Росії Володимира Путіна до Києва, коли виник ажіотаж навколо синців на його обличчі, в Інтернеті з'явилися нові фото прем'єра Росії, де він продемонстрував любов до природи.

Путін завітав у заповідник Убсунурська Котловина, розташований в Республіці Тива, щоб перевірити місця проживання сніжного барса, якого занесено до Червоної книги.

Фотосесія була зроблена ще у вересні, але з'явилась на сайтах лише зараз. 30 жовтня опублікував серію фотографій і офіційний сайт прем'єр-міністра.

На фотосесії видно, що, крім вивчення барсів, прем'єр також порибалив і покатався верхи.

Британська газета Mail on Sunday у зв'язку з фотосесією у Тиві згадала інші ефектні фотосесії Путіна, наприклад, коли він стріляв з арбалета в кита, їздив на "харлеї" і керував винищувачем. Однак, на думку видання, останні фотографії демонструють, що навіть для такої жорсткої людини як Путін природа є откровенням.

Один зі знімків Путіна з конем газета прокоментувала так: "Колишній співробітник КДБ прикрив очі і нахилив голову, ніжно притискаючись до коня, на якому щойно їхав сибірським бездоріжжям".

На думку видання, демонстрація фізичної сили та витривалості під час фотозйомки сцен взаємодії людини і природи у важкодоступних місцях, дозволяє прем'єру зберігати моложавий імідж, необхідний для перемоги на президентських виборах в 2012 році.

Нагадаємо, під час останнього візиту до Києва журналісти помітили на обличчі Путіна великий синець, який був погано прихований гримом, наявність якого, заперечували в прес-службі російського прем'єра.

Читайте також:

Синець Путіна порівняли зі спотвореним обличчям Ющенко

Азаров не помітив синців на Путіні

Прес-секретар Путіна не побачив синця у нього під оком

Оприлюднено версії, звідки у Путіна синці на обличчі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: